Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 24 минути, niki написа:

Честно казано сивият ми допада повече. 

Станахме 3ма...

 

Аз ви преотстъпвам моето място, разбирайте се... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Преди 1 час, niki написа:

Честно казано сивият ми допада повече. 

Сивото е просто прекрасен избор! :)

Petite-Geneve-Petrovic-2020-05-07-rolex-datejust-41-ref-126334-cover.thumb.jpg.dd8babe6a7528ac89ca8d888e0371e75.jpg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига мечтания от Шуман. Понеже никой не ми иска тритончето, днес му купих една ластична каишка тип MN. Вече 2 часа го нося, няма толкова удобна каишка. Много е готино и седи много добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, niki написа:

Хайде стига мечтания от Шуман. Понеже никой не ми иска тритончето, днес му купих една ластична каишка тип MN. Вече 2 часа го нося, няма толкова удобна каишка. Много е готино и седи много добре. 

Не е вярно , аз го харесвам , но рискувам да ме анатемосат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За капак хората са се постарали да го регулират... :)

 

Най-накрая да се накефя и на този фронт...  Да видим така ли ще си остане. Screenshot_20210417-152139.png

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще трябва да се разходя до бл. 301 в Люлин.

Първо - трябва да се махнат 2 звена от новата ми придобивка;

Второ - любимият ми Хълк направи втора нервна криза след като с него на ръката съм правил продължителни физически натоварвания;

Трето - поради липса на друг автомат сложих 30+ годишното Тисо. Ми то от сряда не е мръднало дори със секунда. Ще взема да го дам да видят защо не работи автомата и ще стискам палци да е нещо малко (не е ползван от 10 години, да се надяваме да е само за почистване). Ако е само това ще го наградя с хубава верига и полиране/смяна на стъклото. О, трябва да се оправи и луминесценцията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Izolini, я не се занимавай с глупости. Виж тази обява! Ще ти залепне на китката кат шамар на мангал ? А тъкмо и ти да се почувстваш малко като @Pijomir - като ИНВЕСТИТОР ?

https://strelki.info/viewtopic.php?f=9&t=53192

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, аз вече го резервирах... ;)

 

Ще ми го пази 5 години... :)

преди 33 минути, Stucata написа:

@Izolini, я не се занимавай с глупости. Виж тази обява! Ще ти залепне на китката кат шамар на мангал ? А тъкмо и ти да се почувстваш малко като @Pijomir - като ИНВЕСТИТОР ?

https://strelki.info/viewtopic.php?f=9&t=53192

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Не се блъскайте, за мен е.

Има за всеки по нещо :)

 

https://strelki.info/viewtopic.php?f=9&t=53157

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stucata написа:

Има за всеки по нещо :)

 

https://strelki.info/viewtopic.php?f=9&t=53157

Опа, този е страхотен. Наистина бих се прежалил да нося златен часовник, ако е конкретния... 

 

Но аз 2к се стискам да дам, този съвсем не ми е по джоба. Октавията ми  струваше идея по-малко... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Pijomir написа:

Октавията ми  струваше идея по-малко... 

Затова си си купил бюджетна кола, че да има кеш за истински стойностните неща ;) Колата ти след 10 години ще струва 5000лева, а този часовник няма да е мръднал ценово ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, niki написа:

Брегето нещо не ме радва

ОК, аз ще го поема...като подарък за пенсионирането ми след 20години, живот и здраве ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, niki написа:

Прави ли ви впечатление, че @Боре като си взе дозата, изчезна яко дим. ?


Хахаха, не съм изчезнал бре, покрих се временно ?

Майтапа настрана, така съм се омотал в разглеждане и сравняване на часовници, че ако се обаждам за всеки или питам, ще превзема темата, трайно и ... ненужно !

 

Но, като стана въпрос - последните два, изобщо не ми харесват.

И то не защото гроздето е кисело, а ... просто не ме кефят, не бих ги носил, дори да ги имах !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

изчезна яко дим

В дозата е истината ? 

 

@Pijomir, сменяй! ?

 

@Боре, последните 2 са този на Пижака (съгласен съм, ама той си знае и ще го сменя) и Брегето (и за него съм съгласен) ?

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stucata написа:

В дозата е истината ? 

 

@Pijomir, сменяй! ?

Вероятно ще го направя, но няма да е скоро, освен ако не изникне нещо, което веднага да ме грабне и не е твърде скъпо за вижданията ми... ;)

 

Иначе освен размера какво не ти допада в часовника? Аз го намирам за доста красив. 

 

 

175610316_10102324339152899_4867848992984044920_n.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stucata написа:

 

 

@Pijomir

@Боре, последните 2 са този на Пижака (съгласен съм, ама той си знае и ще го сменя) и Брегето (и за него съм съгласен) ?

 

 Имах предвид Брегето и IWC-то, не говорех за Зелоса на Пижо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Pijomir написа:

какво не ри допада в часовника

Сложна тема зачекваш... Майтапът настрана, часовникът може да бъде разглеждан от най-различни гл.т. Няма да ги анализирам, защото не искам да ангажирам никого с вижданията ми, но шизофренично казано, както дава доста за парите си, така и не дава чак толкова, колкото повечето купувачи си мислят. Поне хай-бийт Мийота (9015 ли беше) да бяха турили да тупти...освен, ако всъщност е с такъв, а аз не съм разбрал... Финишът (поне на снимки) не ми допада. И тук мнението ми не е меродавно, защото аз например не обичам бръшнати изпълнения, освен ако бръшването не е на много високо ниво (да не се виждат следи от шлифовката). Тук-там сякаш има по-големи фуги (може да е от снимки/светлосенки, трябва на живо да се види). Безелът не ми допада - нито като размер (малее ми), нито като цветово съчетание с цифера. А цветът на цифера просто не е моят цвят за цвят на циферблат на часивник. На живо може и да седи добре, разбира се, но на снимки не ме впечатлява. И е прекалено релефен този сънбърст (ясно, че е целен ефект, но предпочитам да е една идея по-рафинирано, като на Сейко Коктейл).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Значи си е въпрос на вкус. ;)

 

Определено има детайли за доискусуряване и не всичко е перфектно, но за парите си е на доста високо ниво и особено спрямо Swordfish-a... А са се справили по-добре и спрямо Самурая, който има повече криви линии. Има и много лек луфт, но е наистина минимален и спокойно може да се игнорира. Не е както изглежда на очертаните от теб места - това е полирано. Циферблатът е това, което ме грабна и наживо е също толкова впечатляващ, колкото и на клипа от тубата, който бях пуснал, друг е въпросът, че мен не ме бива да снимам... Ама изобщо... Безелът ми е малко странен и е наистина тънък, но пък е прекрасно изработен и се върти адски приятно. Няма никакво свободно движение и е съвсем точно наместен. Общо взето, часовникът наистина ми допада зверски, но... 

 

Циферблатът ме грабна, но и заради него, най-вероятно, ще го продам в даден момент. Ужасно красив е, но червеното никога не е бил моя цвят. Малко съжалявам, че не поръчах със син или с карбонов циферблат. Червеното е най-стилно и красиво, но си остава червено. Имам нещо против този цвят, не знам. Убеден съм, че в даден момент няма да издържа и ще махна часовника.

 

В момента още съм много хайпнат и страшно доволен от покупката. Ще говорим пак, ако/когато ми мине мерака. ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.