Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Всъщност имат много голям проблем с маркетинга. Въпреки всичкото си наследство и традиции, както и хубавите часовници (вероятно по-добри от Ролекс) са много назад от Ролекс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

spacer.png

 

 

Ей това е красавец... :)

 

Почвам да се чудя дали да не отделя 2200 от бюджета, ама не мога още да се пречупя да дам повече от 700-800 лева за часовник... Ако не се продаде скоро, твърде вероятно е да залитна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

Доста часовник

Да, Oyster perpetual/Datejust rip-off :) Поне откъм каса и излъчване. Без веригата.

 

Честито за Зелоса! Без да искам да засягам, но лично аз откривам сериозни пропуски:

IMG_20210414_131250.thumb.jpg.c07afc0d3b0957d32cee139b5e4c76f0.jpg

 

IMG_20210414_131311.thumb.jpg.e532b1c1422a8191de28f5c5c4731e80.jpg

 

Тук просто съчетанието на червения цвят на стрелката с цвета на цифера  не ми се струва ОК, но това е до възприятие, а може и снимката да лъже:

IMG_20210414_131213.thumb.jpg.efd5ece14d1f7fdaaa8fce1de12294ca.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит ти Зелос! 

@StucataИма и бонуси - доста добра издръжливост на сътресения и магнитно поле. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stucata написа:

Да, Oyster perpetual/Datejust rip-off :) Поне откъм каса и излъчване. Без веригата.

 

Честито за Зелоса! Без да искам да засягам, но лично аз откривам сериозни пропуски:

IMG_20210414_131250.thumb.jpg.c07afc0d3b0957d32cee139b5e4c76f0.jpg

 

IMG_20210414_131311.thumb.jpg.e532b1c1422a8191de28f5c5c4731e80.jpg

 

Тук просто съчетанието на червения цвят на стрелката с цвета на цифера  не ми се струва ОК, но това е до възприятие, а може и снимката да лъже:

IMG_20210414_131213.thumb.jpg.efd5ece14d1f7fdaaa8fce1de12294ca.jpg

Стуци, това е полирано и е част от дизайна, не е луфт.  Иначе за стрелката си донякъде прав, но на живо не седи зле. 

 

 

IMG_20210414_133735.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допада ми определено. Вече на ръката:

 

IMG_20210415_132839.jpg

Редактирано от Pijomir
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

Допада ми определено. Вече на ръката:

 

IMG_20210415_132839.jpg

 

Честито, да си те слушка ! Макар да не вярвам, да се задържи дълго при теб... ?

Да, определено когато е на ръката ти, изглежда много по-добре. Даже, доста по-добре. Обаче, ми изглежда огромен... Или ти е малка китката ?

Всъщност няма значение, важното е, теб да те кефи ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китката ми е малка - 18 сантиметра. Буквално ми е на границата този часовник. Самурая е по-голям, но лъговете завършват надолу и се носи като по-малък. Имах опасения, че даже ще ми е над границата и почти е така. Все пак ме кефи много и засега ще почивам, освен ако не намеря едни 2300 лева. :D

 

Другото, което трябва да спомена, е, че този часовник се води 43мм,а Самурая е 44мм, но реално на Zelos-a циферблатът е по-голям, защото безелът на Самурая е доста по-широк. Това допълнително допринася за това Zelos-a да изглежда наистина голям. 

 

А ето какво имам предвид като казвам, че ми е на ръба:

IMG_20210415_162946.jpg

 

Все пак не излиза извън китката. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй я тази буца желязо, вече и ти самият знаеш, че не те кефи ? Взимай 40-милиметровия BALL от PetarN, който е перфектен омаж на Дейтджъст. Така и така си му коригирал обявата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ми харесва. Имам само една забележка - стрелките са идея по-дребни отколкото би трябвало спрямо маркерите. 

 

Не, ще се позадържа на този часовник и ще посъбера пари за някоя по-сериозна марка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да, май този път извадих и късмет с механизма. В което и да е положение все ми дава отклонение от около 4-5 секунди. Ще го видя след някоя и друга седмица как се държи, но най-накрая часовник с този механизъм да ми начеше крастата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, niki написа:

@Stucata

Интернет трол такъв?

Да, между другото, ама успява да те ръчне... :)

 

@niki, PetarN е пуснал и син вариант като за теб:

 

Ball-Engineer-II-Marvelight-40-Blue-ref-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

@Stucata

Интернет трол такъв?

Приемам! ? Нали и ти си на 100% убеден в това, в което и аз ? Предлагам са залагаме. Ще го пусне в продажба в рамките на 2 месеца, казвам аз ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stucata написа:

Приемам! ? Нали и ти си на 100% убеден в това, в което и аз ? Предлагам са залагаме. Ще го пусне в продажба в рамките на 2 месеца, казвам аз ?

?

 

Може би да, може би не... Аз залагам, че за малко ще се кротна. Само ако ми изпаднат поне 1000 лева отнякъде, ще взема Ball-a. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

Може би да, може би не...

Недей се стиска нарочно, само и само да ме обориш. Виж ся, бъркаш надълбоко, вадиш балата с парите и ги мяташ към ПетърЕн, за да закичиш това бижу на китката, което ако още малко се забавиш, ще взема да го купя аз ? И без това съм голям фен на дейтджъста :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata, взимай. Часовникът е супер. Ще ти пасне идеално на ръката... :D

Заслужава си отвсякъде. 

 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.