Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 36 минути, Stucata написа:

Ами, @digitalundgrdиска Щайна, а @Bondo ми вика да го замеря с едни 7 стотака за Сертината, та му 'фърлих едни през банкирането :D А аз ще му взема бая повече, че той чистак бърсак, а на бондо не му се занимавало...

 

Аз мога да ти дам 750 веднага, ако си навит... Толкова предложих и на Бондо. Ако не, здраве да е. Ще си поръчам от щатите да ми донесат по-нататък за малко повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Има и едно 15 годишно отлежало условие за тия пари ,така че докато не го видя,не давам часовника ,Стуца...

Ташака на страни, Стуци знаеше за часовника още преди 2 седмици и не бяхме коментирали,че искам да го разкарам,та с поста ми в тази тема се мобилизира набързо... Надявам се да го ползва със здраве,ако не да отиде при някой който да се радва... 
Дет се вика,беше ми подарък и на ентусиаст бих го и дал ей така без пари,защото подаръци не е редно да се продават,но уви поне знам,че е манияк. Пижомир съм сигурен,че ще намери своят часовник скоро.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави.

 

Тази Сертина ми се изплъзва от месеци, а всъщност е причината да се захласна така по часовниците. Но някак не мога да се насиля да си я купя чисто нова. От Щатите цената е по-приемлива, но за момента никой не се връща от там, за да ми я внесе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Pijomir написа:

От Щатите цената е по-приемлива...

Факт - който може, да поръчва през jomashop. Мега цени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Bondo, мерси, брат! Ще те черпя, защото мигновено е продаден на 1200 :D Наистина чисто нов, както каза! Евала, защото много хора казват "чисто нов", ама той не е баш нов...

@Pijomir, честно, не зная какво толкова те кефи в тази светлина. Супер изкуствен безел... Тая вложка е неква пластмасово-гумена... Ама всеки си има виждания ;)

119294503_IMG_20210125_1147572.thumb.jpg.39d29af4f82add7c41f9f5631e10416c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Pijomir написа:

Живи и здрави.

 

Тази Сертина ми се изплъзва от месеци,

Пижак, скачай на Тритоня, аз ти го пазя :) Новия собственик на сертината все ще реши да го продава някога на добри пари. Явно в тоя "сектор" е турболентно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 29 минути, Stucata написа:

@Bondo, мерси, брат! Ще те черпя, защото мигновено е продаден на 1200 :D Наистина чисто нов, както каза! Евала, защото много хора казват "чисто нов", ама той не е баш нов...

@Pijomir, честно, не зная какво толкова те кефи в тази светлина. Супер изкуствен безел... Тая вложка е неква пластмасово-гумена... Ама всеки си има виждания ;)

119294503_IMG_20210125_1147572.thumb.jpg.39d29af4f82add7c41f9f5631e10416c.jpg

 

Не ме кефи изобщо... Тоя безел е ужасен. Просто Бондо е объркал моделите - този, който е постнал, е стария модел. Това чудо ми е отвратително. 

 

image.png.4e17d55776de6efdb3a9a6b67e6940e9.png

https://youtu.be/t8ADhRCci7Y

Поне се успокоих,че не съм го изпуснал пак... 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, digitalundgrd написа:

Пижак, скачай на Тритоня, аз ти го пазя :) Новия собственик на сертината все ще реши да го продава някога на добри пари. Явно в тоя "сектор" е турболентно...

За тритона на 2 години повече от 400 не давам... ;) Тъй като ти му искаш минимум 500, няма да се разберем. Иначе и Ники предлага.

 

Имам още едно място откъдето може и да сработи да си взема Сертината, която искам, за 650 лева на старо, ако не, ще го поръчам от щатите. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pijomir,в знак на извинение,че не ти продадох часовника,подарявам един огромен матрак,много хубав,идеален за вилата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Pijomir написа:

За тритона на 2 години повече от 400 не давам... ;) Тъй като ти му искаш минимум 500, няма да се разберем

Ами разбрахме се днес с един "чичо" и веднага го отнесе за 5 големи зелени :)

 

Сега Стуци не знам дали се нарадва на кърмита, но няма да му давам зор.

 

Чудя се за Щайнхарт титаниев дали да си викна. Ще покрива всичките ми изисквания - дайвър, керамичен безел, сапфир стъкло, хАвтомат, цена около илядо лева ;)

 

 

IMG_20210125_172021.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, digitalundgrd написа:

Чудя се за Щайнхарт титаниев дали да си викна. Ще покрива всичките ми изисквания - дайвър, керамичен безел, сапфир стъкло, хАвтомат, цена около илядо лева ;)

Всичко е топ (без 1-2 подробности, които са напълно приемливи, предвид цената му)! Единствено 42мм на мен ми идват множко. От 2-3 години насам съм стигнал до извод, че вече не се кефя на водомери, а 42мм, лично за мен, е доста гранична стойност. Не че не бих посегнал и на някой 42-милиметров, но обезателно след проба на китката как ми понася конкретния часовник, а не някой сходен с него. От 42мм до 42мм може да има голяма разлика в усещането на китката, защото зависи от много неща, в т.ч. лъгове, позициониране на захвата в лъговете, височина на касата на конкретния модел, общо тегло на часовника, коронка (например на мен от 40мм нагоре започва адски дразнещо да ми се забива в китката, защото ги нося леко хлабави, а не закотвени над кокалчето на китката). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пичоже, как си поддържате часовниците лъскави? Няма ирония, въпроса ми е сериозен. Че ако някой ден залитна кат' вас, да знам. Схемата с Casio-то едва ли ще важи:

casio_wash_01.thumb.jpg.03ec9626229c1dd41e81ca6f0d9f66eb.jpg

 

Чистичък:

casio_wash_02.thumb.jpg.6d604e73d6f30dead3835b2bdcbd8fb1.jpg

 

Така и така го снимах. Преди винаги съм имал съмнение колко може да издържи една полимерна (от какъвто ще да е вид) каишка. За две години съвсем леко си личи къде е била закопчавана/прегъната. Явно каишките на модерните смартчасовници също би трябвало да държат:

casio_wash_03.thumb.jpg.3d182968a3b6a9eeb00225ba84274a36.jpg

 

Ето и малко осветление, за което писах по-горе :):

casio_wash_04.thumb.jpg.4d08b70842801caa0154c09ca1c81227.jpg

 

Стуца. С този часовник имам ли шанс да участвам в онзи гЪзарски клип, който беше сътворил? :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Татко Барба, с тази китка с диаметър като бедро на културист трябва да те вкараме в сектата на водомерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайвърите не им е проблем да се мият, така както ти си измил Жи-шока ;)

 

Моят (бивш) съм го къпал така десетки пъти без абсолютно никакви ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Mishelle написа:

Абе, пичоже, как си поддържате часовниците лъскави? 

casio_wash_01.thumb.jpg.03ec9626229c1dd41e81ca6f0d9f66eb.jpg

 

За две години съвсем леко си личи къде е била закопчавана/прегъната. Явно каишките на модерните смартчасовници също би трябвало да държат:

 

Стуца. С този часовник имам ли шанс да участвам в онзи гЪзарски клип, който беше сътворил? :P

 

По ред на "номерата":

1. Ролекса ми по твоя начин го миех - с детски течен сапун (без оцветители и абразиви), под течаща вода! Т.е. всичко що е с водоустойчивост над 50м минава под душа, без проблеми! Voila:

 

2. Добре е да се има предвид, че каишка на Касио в повечето случаи НЕ е еквивалентна на която и да е друга каишка на смарт часовник. Касио имат традиции, но 100% имат и някакви запазени права/патенти и т.н. по отношение производството на "гумата" им.

 

3. Участие в клип - РАЗБИРА СЕ, част II трябва внимателно да се обмисли :)

 

 

 

п.п.1. трябва да си купя нов Ролекс за втората част :D

 

п.п.2. имам идеи за клип, но и @Bondoще трябва да помага!!!!! 

 

п.п.3. А ето как ще полират изцяло златния ви Одмар Пиге :):

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продуцент Майкъл - един ексцентрик, когото от известно време следвам. Както на повечето заможни люде, едно от хобитата му са часовниците, разбира се. Коли, дрехи, недвижими имоти са другите. Ето неговите предложения за "entry level" луксозни часовници, подходящи за начинаещите маниаци :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25/01/2021 at 17:23, digitalundgrd написа:

Чудя се за Щайнхарт титаниев дали да си викна

Е викнах го днес, ще видим дали ще дойде тази или другата седмица. Поръчах допълнително и оригинална гумена каишка, с която може би ще го нося ежедневно (през повечето време), а когато знам че няма да ми се налага през деня да цепя дърва примерно, ще ги менкам с титаниевата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно Пагани, само за 200-тина лева! Този път си е с оригинален дизайн, без да копират Ролекс/Омега и т.н. С автомат на Сейко (NH35a), 42мм каса, изпъкнал сапфир кристал, 20мм междулъгово, керамичен безел и приятна подсветка, часовникът дава много за парите, които му търсят. Единствени минусо от визуална гл.т. са една идея по-късата стрелка на часа и дебелината на часовника от близо 15мм :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://zeloswatches.com/collections/swordfish-40mm-diver

Нова партида Zelos swordfish 40 mm. Цената е подарък, за това което се предлага. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zelos наистина дават много за парите си. Единственото, което откривам като минус е наличието на типичния за микробрандовете  "chunky design". Но определено са един от топ микробрандовете на пазара от известно време насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече са останали само две разцветки. Един зелен ще пътува към София. Размерът е по-малък от моя типичен, но диаметър 40 с 12 височина трябва да е супер за носене. Лъг до лъг е 46.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.