Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Преди 3 часа, Pijomir написа:

Като цяло, държи добри времена. 

Да, движи се прилично! Моят даде +9 секунди за първото денонощие след изваждането му от кутията. Както се казва "3,6 - not great, not terrible" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

преди 11 минути, Stucata написа:

Да, движи се прилично! Моят даде +9 секунди за първото денонощие след изваждането му от кутията. Както се казва "3,6 - not great, not terrible" :D

Добре, а по колко време ги носите и колко съответно седят на рафта? Моя изобщо не го свалям, да не би заради това да бърза повече?

Тази седмица съм го свалял в два от дните, като се прибера от работа и е избързал само 28 секунди от неделя в 12 часа до сега. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят го нося до около 11 часа на ден. Иначе имам 2 дни , в които преседя изцяло и само в кутията.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Izolini, аз съм "one watch collector", т.е. нося и притежавам винаги само един единствен :) Иначе казано часовникът седи в шкафа само през нощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stucata написа:

@Izolini, аз съм "one watch collector", т.е. нося и притежавам винаги само един единствен :) Иначе казано часовникът седи в шкафа само през нощта.

Значи в общия случай го нося 8 часа повече от теб. Ще го сверя пак в неделя в 12 и ще се напъна да се сещам да го свалям вечер, да видим какво ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Izolini написа:

Значи в общия случай го нося 8 часа повече от теб. Ще го сверя пак в неделя в 12 и ще се напъна да се сещам да го свалям вечер, да видим какво ще покаже.

Ако си го носиш 24 часа в денонощието, нидей са напъва да го сваляш. Просто го свери, слагай на китката и провери след 24 часа какво отклонение ти е дал :)

 

п.с. аз моя го свалям, за да не го ушия в нощния шкаф или да не направя тежки нокаути на жената при някое злобно обръщане по време на някой блажен сън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо тематично от днес (повече от две години дебна да се появи :) )

IMG_20210123_105102.thumb.jpg.dc5d39ffb530765610bcb6f5743600b4.jpg

 

IMG_20210123_105232.thumb.jpg.e1134f260521dc1c04f9ed83ec6d1a9a.jpg

 

IMG_20210123_105005.thumb.jpg.e31333aae6d5c280bfea967c8bebb3f8.jpg

Нямам никаква представа какви са му карантийте , но каишката е кожена :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, The Best Forman написа:

повече от две години дебна да се появи :) 

 

Честито! Кое ги прави трудно за намиране? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stucata написа:

Честито! Кое ги прави трудно за намиране? 

Благодаря!

Размера .. водомери зареждат непрекъснато в ЕураТек , но малки нямаше до лятото (аз на друго място не съм търсил)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, The Best Forman написа:

Благодаря!

Размера .. водомери зареждат непрекъснато в ЕураТек , но малки нямаше до лятото (аз на друго място не съм търсил)

Я, ама и мъжки модели ли има? Имаш ли снимки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Izolini написа:

Я, ама и мъжки модели ли има? Имаш ли снимки?

Има в Надежда във витрината до врата към склада има два огромни (по моите разбирания) , но снимки не съм им правил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички мисля са кварцови (ако това е критерий) , инак изработката е задоволителна (като сравнение между Шкода и Мерцедес :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Pijomir написа:

И в Дужба има, но не бих си купил такъв. Даже е Окатвия.

Прилича на Сейко 5 от средата на 90те, само дето не е автомат

Преди 11 часа, The Best Forman написа:

Всички мисля са кварцови (ако това е критерий) , инак изработката е задоволителна (като сравнение между Шкода и Мерцедес :) )

Критерий е, Гена. Въпреки че този изглежда добре, с механизъм на Сейко, има го наличен в Надежда, но аз за сега приключих с батериите:

image.thumb.png.e8c5b82ff25988dbf593a94851105549.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Аз вде пак не съм познавач , само фен на Шкода :)

О, тук не става въпрос за познавачи или не, а за лични предпочитания. Аз имам три кварцови часовника (два Касио и един Кандино) и за тях до сега съм дал пари за батерии като за един среден клас Ориент. За това минах на автоматик. Иначе този, чиято снимка съм показал би бил първия ми избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.01.2021 г. at 21:49, Stucata написа:

Ако си го носиш 24 часа в денонощието, нидей са напъва да го сваляш. Просто го свери, слагай на китката и провери след 24 часа какво отклонение ти е дал

То няма ден-с-ден еднакъв. В петък рязко отскочи с 40 секунди. Просто защото се наложи да сека дърва и да копая, а той ми беше на ръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Просто защото се наложи да сека дърва и да копая, а той ми беше на ръката.

Разбирам, но имай предвид, че автоматиците са чувствителни на сътресения. Т.е. вследствие на такива не е изключено да се разцентрова и да започне да изостава или да избързва с по много, а настройването ще струва около 60-70лв или 1/2 - 1/3 от цената му, в случая. Ще дам пример с часовника, произведен от Ришар Мийе/Мил за Рафа Надал. Направен е по такъв начин, че макар да е механика, да издържа на стотиците удари, които тенисистът прави по време на мач. Може би някои от вас знаят, но Надал носи часовниците на Ришар Мил по време на мачовете си, което е вследствие на договора му за спонсорство.

Иначе казано, по време на сеч - Касио G-Shock, може и златната версия няколко поста по-нагоре :)

 

"Rafael Nadal showing off almost $3,000,000 USD in Richard Milles ..."

f4905110907196307af124a538b9bac3.thumb.jpg.3ed088e88305f8aa2e5bf2eb4d7eaca4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен за Коледа ми подариха ,ето това чудо https://www.irisimo.bg/certina-ds-ph200m-c036-407-11-050-00

Уви,някак не подхожда на стила ми,прекалено пенсионерски е и ,или ще трябва да го продам,или подаря на бащата примерно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко го продаваш? Тази сертина търся от доста време. Писах ти и на лично. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати каръка... От толкова време го търся, а на Бондо му звъннали преди да ми прочете съобщението... 

 

Не е истина колко ме е яд!

 

 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Pijomir написа:

Егати каръка... От толкова време го търся, а на Бондо му звъннали преди да ми прочете съобщението... 

 

 

Ами, @digitalundgrdиска Щайна, а @Bondo ми вика да го замеря с едни 7 стотака за Сертината, та му 'фърлих едни през банкирането :D А аз ще му взема бая повече, че той чистак бърсак, а на бондо не му се занимавало...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Pijomir написа:

Егати каръка... От толкова време го търся, а на Бондо му звъннали преди да ми прочете съобщението... 

 

Не е истина колко ме е яд!

 

 

Това даже е по-голяма каръщина от това да се явиш на конкурс за каръци и да вземеш втора награда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.