Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Огледала мъртва зона съвет...


Еркаму

Recommended Posts

Здравейте,  колеги,
Някой скоро да си с купувал/монтирал допълнително огледала за мъртвата зона?
Препоръчате ми нещо читаво от Алиекспрес. 

Например 

https://s.click.aliexpress.com/e/bEHDWyLO

Благодаря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основно правило в Алито - редиш по покупки. Това излиза първо и е същото като твоето, но с много доволни клиенти. А аз за разширяване на обхвата на огледалата на служебния Smart For Two (че съм свикнал с големите уши на  Октавията, пък на Смрадта са нюню и задните калници изобщо не се виждат), съм си харесал това:

Цитат

BGN 2.19  26%OFF | Mini Rearview Car Mirror Assitant Wide Angle Trapezoid Blind Spot Side Rear View Mirror Rain Shade Auto Accessories
https://s.click.aliexpress.com/e/Q4ogYbQ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Izolini написа:

Основно правило в Алито - редиш по покупки. Това излиза първо и е същото като твоето, но с много доволни клиенти. А аз за разширяване на обхвата на огледалата на служебния Smart For Two (че съм свикнал с големите уши на  Октавията, пък на Смрадта са нюню и задните калници изобщо не се виждат), съм си харесал това:

 

Аз ги гледах и този вид огледала,  ама някак си не съм убеден ...все си мисля,  че ще за грозят огледалото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах предвид да си сложиш такива. Аз им викам "учебни", понеже учебните коли масово са с такива.

А проверявал ли си колко струва да си подмениш оригиналните огледала с такива с мъртва зона? Малко ми е странно на кола 2013 да не са сложили такива огледала, при положение че О2 ФЛ е с такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха. ..И идея си нямам дали моите огледала хващат мъртвата зона...Ще е голям майтап да са такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,за какви огледала говорите с "вградена"мъртва зона,ама аз лично,за първи път ги чувам?.Защо му е на производителя да вгражда т.н.Blind Spot Detect система,след като може да мине с 2 стъкалца?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си я купи някой. 

Ето това е асферично стъкло, на по-новите модели даже чертата не се вижда:

idhgd4.jpg.47a084d166116564bbe3ea9b7e2facaa.jpg

 

Не е от Шкода, но всички снимки на Шкодови огледала са с изписана реклама на сайта, в който се продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че тя е по евтина(системата)от колкото 1бр.стъкло?.

А с това от снимката,не съм убеден,че ще хванеш мъртвата точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.01.2019 г. at 20:17, igeorgiev82 написа:

Защо му е на производителя да вгражда т.н.Blind Spot Detect система,след като може да мине с 2 стъкалца?

Защото тази система е със светлинна индикация, която дори на пряка слънчева светлина се вижда с периферното зрение. По-удобна е и дава по-бърза информация на водача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.01.2019 г. at 20:17, igeorgiev82 написа:

Не знам,за какви огледала говорите с "вградена"мъртва зона,ама аз лично,за първи път ги чувам?.Защо му е на производителя да вгражда т.н.Blind Spot Detect система,след като може да мине с 2 стъкалца?

еееей, Ивчо, къде си, бря?! :D Говорят за онова с "изкривеното" стъкло след чертичката..., което НЕ хваща мъртвата зона, но пък помага достатъчно, за да се шофира сравнително комфортно ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуцане,(как няма емотикон да те положа?)знам много добре,за кои огледала става въпрос.Ама колегата твърди,че се хваща мъртвата зона,което не е вярно.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.