Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петъчни "кафе" срещи


digitalundgrd

Recommended Posts

Моята и на Пепи октавиите са близки като вървеж.Карали сме единствено на събора на Дракон няколко летящи старта,въпреки че там не е много удобно.Моята има челен кулер повече.Снощи си беше какво обикновено много готина вечер.Скоро пак ще правим замервания да се постопли времето малко.

 

П.С:Правих малко стартове снощи и колата даде 0-100 за 6.7 сек.Преди да ме спрат едни пичове да им обясня какво правя ?

Редактирано от sanndeto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, в петъка мислим да направим няколко интересни вечерни кадъра в движение, заснети с камера, с професионалист зад нея. Опитваме се да направим нещо интересно и сме в напреднал етап. Мислим да ги заснемем в петък, на "кафе" срещата. Който има желание е добре дошъл. @Vladi_a, ако имаш възможност, добре си дошъл с аудито да раздадеш малко газ :D Ако Мерцът е на линия, да заповяда и той. @sanndeto, @SKODA 105 RS, ако нямате ангажименти, взимайте лъскачките ? Всеки, който е свободен и има желание, нека мине.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна идея! Още ми е рано да обещая, но с радост бих се включил. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - Аз ще опитам да дойда на Кафето, само да видя кога ще се освободя, че от 20:00 Часа съм на една Вечеря..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух се с пича с камерата. Всичко е точно - след 21.30ч. сме на Шела. Трябва да заснемем няколко сцени, за които ще ви разкажа на място ;)Крайният резултат ще е много приятен, защото проектът е в ход от декември месец и имам преки впечатления от свършеното до момента. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая и аз ще вземе да мина. До сега съм идвал само на неделните срещи. До скоро

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Евала, много приятна среща! :) @digitalundgrd, много яка раница! ?

Честита раница и на теб, yep4u!!! :D

1549669839368.thumb.jpg.c8c2af4997ecca2d8eda89c8cbfaa570.jpg

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново много приятна среща! Поздрави на всички, които я уважиха. Чакам с нетърпение едно по-интересно видео! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Ето малко Снимки от Вечерната Среща на 08.02.2019 Година: Натисни Точно Тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ни със @sanndeto за един бърз "кофеинов шот" :D Тук сме равни, но в Супърба сме двамата с бай @Bondo, а в Октавията sanndeto е сам.

 

 

@SKODA 105 RS, много скоро ще бъде монтиран целия клип, чиито завършващи кадри щракнахме вчера :)

 

Още един кадър:

1549704489026.thumb.jpg.39458b8c3ad0fcdf2d4270faeb52dda4.jpg

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, тези аудита, кухи валове, кухи полуоски ... много ги олекотяват. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.