Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петъчни "кафе" срещи


digitalundgrd

Recommended Posts

преди 4 минути, Vladi_a написа:

Деба. Драснете едно лично съобщение другия път..... :)

Влди, със сигурност и с най-голямо удоволствие! ;)

 

@The Best Forman, поради 2 причини: 1) честно казано не сме се сетили; 2) ако и да бяхме се сетили,  Макларънът е чисто нов и ще му бъде много неприятно, ако падне... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една Шкода , може да я мине , само БМВ , Мерцедес и Ауди. Тоя чип отред , за какво ми е... :D Знаете , ся покрай истерията, вече се бръмчи само по телефони , за една "нелегалка" в Младост винаги съм за!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама да дойдете с маски на малки шкодички и сърчица! Който няма, го пращаме да си ходи с 604 !!!! :) Сърчицата да са розовки,  а емблемите на шкодичките, да са усмихнати, иначе няма как! Ако дойдете инак, няма да си говоря с ваЗ :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До @Vladi_a - Много интересен въпрос. Само където, поне аз, не му знам отговора :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

 

Същата кола от предната страница. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да "изтупам" темата от прахта.... Мераклии за ластици и локуми има ли? Че взех колата от боя и ме сърбят ръцете/краката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
  • 4 месеци по-късно...

Айде бре, хаймани! Идният петък се очертава да има доста коли, основно аудита :) идвайте да разтягаме "локуми". Няколко дизелджии са ми се заканили, но ще гивидим колко са сериозни :D

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Vladi_a написа:

Айде бре, хаймани! Идният петък се очертава да има доста коли, основно аудита :) идвайте да разтягаме "локуми". Няколко дизелджии са ми се заканили, но ще гивидим колко са сериозни :D

Ако дойда трябва да си нося противогаз. Ще има яко сажди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Аз отпадам, че съм на ергенско парти на един Приятел..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.