Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петъчни "кафе" срещи


digitalundgrd

Recommended Posts

Аз мога да вдигам  120...???

Studio_20190830_115109.thumb.jpg.6922523f750e447903e252a92b565dd9.jpg

...Ако дойдем можем да седим отстрани и да гледаме...Сам не мога още...

Редактирано от Vector6973
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Voyslav Filipov " - Да не ме бъркаш с някой. Първо съм с "Bolero" и второ винаги съм искал голям "Touch Screen" и Свободата да си инсталирам каквото ми скимне и като цало да си "Customize"-ирам "Head Unit"-а..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, tuningmania написа:

До " @Voyslav Filipov " - Да не ме бъркаш с някой. Първо съм с "Bolero" и второ винаги съм искал голям "Touch Screen" и Свободата да си инсталирам каквото ми скимне и като цало да си "Customize"-ирам "Head Unit"-а..

 

Не те бъркам определено. Бяхме до твоя Супърб и стана на въпрос за медиите. 

Останах с впечатлението, че не искаш да го сменяш и държиш на ОЕМ-ското.

 

Разбира се, най-вероятно аз греша и те приветствам към Андроид сетъп-а :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Voyslav Filipov " - Най-много да съм казал, че за сега ще остане "Bolero"-то (причината е ясна - $). Чакам " @JORDITO " да пусне Есенна Промоция..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, обаче не мога да побера червения килим в 90-ката.....

В 22ч трябва да съм на терминал 2, след това идвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закъснях, че бях на р.д., но за сметка на това си тръгнах по-рано, защото утре ще ставам в 6 сутринта ? Бая народ заварих:

 

Чакам да видя материал от палавата част :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Stucata написа:

Закъснях, че бях на р.д., но за сметка на това си тръгнах по-рано, защото утре ще ставам в 6 сутринта ? Бая народ заварих:

 

Чакам да видя материал от палавата част :D

 

За Вишната си 50/50 прав - "готова за бой" да, но с "лъсната" си мнооого далеч от истината!

И аз така - чакам мат'риал от @Bondo, @tuningmania и евентуално от видеорегистратора на @JORDITO - как се отдалечава задния ми номер ;)

Някой снима бързите аудита?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се много добра среща.

Имаше екшън,има и кадри,но мисля да ги спестя. Много доносници има по форумите. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Контрол на Автомобилния Транспорт - София is always watching, ние навремето като си правихме простотиите в 8ми клас в даскало камери и телефони нямаше....

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До " @Stucata " - ОК. 22:00 Часа съм на линия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше весело както на Шел-а, така и на Герн@на ? Имаме си и нов (а всъщност се оказва стар) съратник с черния Супърб 3 272к.с. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Ето Снимки и Видео-Клип от Срещата на 13.09.2019 Година: Натисни Точно Тук.

 

До " @Stucata " - Не трябваше да ме издаваш ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Утре вечер мислиме да замерваме червения драгстер с Драги. Ако искате може да се уговориме нещо за онова място, дето ви предложих миналия път? Или първо на Шел-а, после натам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да направим някаква организация. Утре ще се качваме с един приятел на Бояна със с3ка с гт30. Може и някъде другаде повече хора по-весело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.