Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петъчни "кафе" срещи


digitalundgrd

Recommended Posts

С Turtle-а е яко :) ползвах го доста преди. Първо трябва да си измиете много добре стъклата, защото това нещо запечатва цялата мизерия под себе си, и чистачките мажат, и е ужас направо. Аз мия прозореца с обезмаслител, например с Meglio, пръскам и чакам минутка - следва обилно изплакване и подсушаване. Нанасям Turtle-то с пръскалка (слагам му "пръскалката" от препарат за стъкла, вместо капачката - пасва идеално на резбата на Turtle-а) или с някакъв парцал/плътна гъба. Хубаво го размазвам - получават се едни гадни "облаци" и следи /синьо-лилави-дъги, като от нафта/ - чакам да изсъхне 10-15 минутки и го минавам с домакинска хартия много леко - докато не изчезнат гадните следи и стъклото не стане напълно прозрачно. Резултатът е, че всички капки "отскачат от стъклото" за поне 3 месеца (ако колата седи в гараж, разбира се) :D :D:D Даже на страничните стъкла съм мазал преди доста време /сигурно има година/ и все още си отскача водата, дори от водоструката на мивката - веднъж ме питаха на една автомивка "да не си мазал с нещо, защото водата отскача от стъклото и не иска да се мокри". Хахахах! :D:D :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измихме, след това чистихме с препарат за стъкла, след което Търтъл върху микрофибър - 2 слоя на всички джамове. След това чакахме да съхне и почна голямото триенЬе с кухненска хартия. Дълго време се борихме с "облаците". Всичко тип-топ накрая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stucata написа:

Измихме, след това чистихме с препарат за стъкла, след което Търтъл върху микрофибър - 2 слоя на всички джамове. След това чакахме да съхне и почна голямото триенЬе с кухненска хартия. Дълго време се борихме с "облаците". Всичко тип-топ накрая :)

 

Е да... нощесТка е така. :D Аз го правя през денЕска и става по-лесно, защото слънцето доста помага... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Довечера ще има интересен гернан, @Vladi_a,може да го направи още по-интересен. Ако някой има контакти на Влади ще съм му благодарен да ги прати на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петъкът стaна четвъртък. Имаме гости от Пловдив - едно бързо Ауди иска да види как са брат'чедите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vladi_a Много импровизирано станаха нещата, както винаги. За днес нямаме планове , но, ако има желаещи можем да измислим нещо на по биричка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Bondo написа:

@Vladi_a Много импровизирано станаха нещата, както винаги. За днес нямаме планове , но, ако има желаещи можем да измислим нещо на по биричка. 

Да, беше мнооого набързо. Пичът с Аудито (от Пловдив е) писа, че идва да ни посети и трябваше бързо да извадим тежката артилерия :D Бондака му се опъна много (S4 с мап и др.подобрения на 420к.с.) да не кажем, че от определен момент нататък застопориха дистанцията (2 коли, например) и Аудито не може да дръпне стоковия Супърб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.0 tfsi,stage1 с още бая модификации.

Аз късно се усетих,че карам на климатик.

В началото издърпва с 2-3 коли и после застопоряваме и не може да се отскубне повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, The Best Forman написа:

К'ва беше мантрата - пред Голфа всички са бавни ?

Продължението го знаеш , аз трябва да взема да дойда на някоя среща , да им покажа на момчетата какво е хубава и бърза атмосферка :)
За огромно съжаление , само с наченки от климатик ... :(

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как беше оная, другата мантра? "Не си ли карал атмосферка - не си карал нищо"☝️

 

??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

За огромно съжаление , само с наченки от климатик ... :(

 

Саше, по време на "гонка" не се кара с климатик! ☝️

                                                           Паулу Коелю

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Vladi_a написа:

Бързи атмосферки няма..... само хубави останаха :lol:

В петък карах едит такъв асматик ;)

Ако даде големия вожд , на някоя от следващите сбирки може и да ви запозная :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде другия петък, да се сБираме повече. Ще бъзна и един приятел с една Б4-ка да дойде, ще ви хареса много.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.