Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петъчни "кафе" срещи


digitalundgrd

Recommended Posts

  • 4 седмици по-късно...

Чак сега гледах клипа. Евала за старанието, обработката и майтапите. Правен е с вкус! Жалко за къси/дългите :), голяма битка беше с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.04.2019 г. at 12:18, R.Simov написа:

Чак сега гледах клипа. Евала за старанието, обработката и майтапите. Правен е с вкус! Жалко за къси/дългите :), голяма битка беше с тях.

Радвам се, че се цени точно така - като един голям майтап :)

Къси/дългите...майната им, нали се збавлявахме :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гранде оферта! ?

@Bondo ще черпи с фъстъци за това, че е спазарил нова придобивка ?Като я вземел, щял да черпи с кашу... Та, по този повод може да спретнем една петъчна Шел среща след Великден, в петък на 03.05, т.е. седмицата преди на ВАГ феста. Има някакви хвърлени ръкавици и за разходка до Гернан, ама да видим :) 

 

п.п. питах дали ще ни черпи и по биричка, ама цицията вика, че новата придобивка му била изтънила джЕба...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - Ще се възползвам от Офертата.. Ще има Екшън май..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Stucata написа:

Гранде оферта! ?

@Bondo ще черпи с фъстъци за това, че е спазарил нова придобивка ?Като я вземел, щял да черпи с кашу... Та, по този повод може да спретнем една петъчна Шел среща след Великден, в петък на 03.05, т.е. седмицата преди на ВАГ феста. Има някакви хвърлени ръкавици и за разходка до Гернан, ама да видим :) 

 

п.п. питах дали ще ни черпи и по биричка, ама цицията вика, че новата придобивка му била изтънила джЕба...

 

Фъстъци или кашу? За един прЕател питам.

М'чи тя бирата е по-еФтина от кашуто, що'т аз мога да изпия мах 2 бири, но 300 кашу си го поемам без усилие (уискито ще си го купя сам). Ма той си знае.

Мисля, че е крайно време и моята кола да се появи на петъчна среща. Най-много след нея да се прибирам в авариен режим и в понеделник да ходя за съединители, че милите вече са на финалната права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно богатите са така - черпят с фъстъци, за да има от скъпото за тях :D Ще ръчкаме за по-солидна почерпка, няма да му се размине ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, legaltk написа:

Печено агне? 

:)

И аз това го попитах, ама явно е съобразил нещата, че сега по Великден всеки ще се е наситил на агнешко и предлага морска кухня. Каза, че първоначалният план се променя - почерпката щяла да съответства на покупката! :D

download.thumb.jpeg.eb4e549052e15a07d22298f580f681d3.jpegimages.jpeg.9066db6ab0a45f8d3711822d01209193.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога и да мина, ама туй с щипките си го яжте вие... :) Не ща да си оповръщам колата.

 

 

Към колко часа ще е срещата? 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Pijomir, 21.30ч. Шела на Цариградско, срещу Дъ Мол, в посока Пловдив. 

п.п. раците са производство на @Bondo. Има ферма за миди, раци и т.н. Голям производител на чоризо е, също така ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за розово масло знаех, че съм му хващал пратки за хиляди... Това с раците ще да е ново - сигурно около Шабла ги лови... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея около Шабла бягат бърже, надали може някой да ги хване. Освен ако и той не зарови глава в белия прах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Pijomir, Бондака е много жилаво копеле. Има се и с полицията, и с хора от сенчестия бизнес. Признавам си - затова го обичам. Като ни заключиха преди 2 месеца, дет' правихме край Варна ония гонки с тунинговния Кайен и Астън Мартина (ако си дочул, де), кой мислиш се задейства, че да не нощуваме "на топло" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви взимам с мен тогава, като се возя, че не ме пропускат униформените?

Иначе ще гледам и аз да намина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва малко да потренирате върху техниката за разпалване на огъня за ббкю ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@SKODA 105 RS, да, така е. Признавам. Ще потренираме. Важното е, че агнешкото стана много вкусно. Като видях, че е под формата на забелен кренвирш, малко се стреснах, ама се оказа, че не са го прекарали бай бондьо, а наистина са му продали агнешко ?

 

@Bondo ме помоли да му помогна с пазаруването за довечера. Не мога да му откажа, все пак има повод човекът :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - От една страна, цял ден няма да ям. От друга - да взема да дойда с Комбито, че както нямате багажници ще е тегаво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да успея да дойда - вероятно ще поостана докъм 23 в бачкането.

 

Приятно изкарване. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Няма да успея да дойда - вероятно ще поостана докъм 23 в бачкането.

 

Приятно изкарване. 

Не се притеснявай, ще се погрижим за нещата ;)

 

2144711134_IMG_20190503_2115032.thumb.jpg.5fc131ef6a80e0fe5f49439d86739811.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.