Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петъчни "кафе" срещи


digitalundgrd

Recommended Posts

Здравейте, 

 

С няколко шкода фенове си се събираме почти всеки петък около 21ч за по кафе, чай на лаф моабет. Който има свободно време и желание, нека заповяда на Шел-а срещу The Mall (Цариградско Шосе). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз проявявам интерес ?  Впрочем, "кафеджийските" срещи се провеждат на няколко места, като зимата дегустираме вечерното кафе в бензиностанции с отоплена "зимна градина". Тази на Шел срещу Дъ Мол е точно такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "digitalundgrd" - Добре звучи - бих минал още днес, но след малко ще разходя "Superb"-а ми до едно доста приятно Ресторантче в Град Перник, че имам уговорка от вчера със 7-8 Приятели да хапнем едно скандално вкусно Агнешко Печено там :) Свиркайте за другия път - с радост ще се разходя да ВИ видя..

 

До "Stucata" - Имаш предвид този "Shell", който е в посока Жк. Младост, нали?

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, tuningmania написа:

До "Stucata" - Имаш предвид този "Shell", който е в посока Жк. Младост, нали?

Да? Хапнете в Перник, па донесете малко ягне на Шелчето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста често Ви засичам там, ще взема и аз да намина някоя вечер :). Стига да не ме изгоните, де....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Vladi_a написа:

Доста често Ви засичам там, ще взема и аз да намина някоя вечер :). Стига да не ме изгоните, де....

Да гоним?! Че кои сме ние, та да гоним когото и да било :) Срещаме се за лаф моабета и "кафенцето" и си лентяйстваме, без значение кой какво кара, кара ли, не кара ли :D

btw и сега има хора на Шел-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - Туку що се прибрах.. Малко повечко се заседяхме.. Собствениците на Заведението са ми познати и вчера специално поръчах да изпекат Агънце.. Искаш да ми се умирише "Superb"-а ли с това Агнешко? По-добре да направим "Skoda" Агнешка Среща просто другия път..

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл на въпросните срещи ;)

 

Вчера се събрахме и пак имаше интересни шкоди - Октавия 3 vRS 245 , най-новия супърб Л&К 272 коня и беше само на 600км, моята Фабия Монте Карло, Фабия 1 vRS и три Октавии 3 :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни някоя снимчица/клипче, бря ? Аз пропуснах, че на тренировката лошо прещипах нерв и ся малко мамата си жаса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Довечера, 21.30ч на Шел Цариградско, срещу Дъ Мол, в посока Пловдив ще има Coffee party :) Идвайте на кофеин-моабет ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, много приятно лафче се получи :) @zloQQ, честито още веднъж! Да е жива и здрава, а на вас кураж! ;)

Ето част от "кафеджиите":

 

Ето кой точи брадвата на кафявата стрела на Бондака :D

1547250265536.thumb.jpg.5fe6beb78dc57a1b667e4b81e9bf7ef9.jpg

 

След това малко се закарахме до свещената права, за да сверим колите от клипчетата (без да искам орязах второто докато снимах...). Иначе S4-ката, освен че е звяр, е и 4х4, та още от там всичко приключва на тази студена и лизгава настилка.

VRSката реши да олекоти, посредством лек детайлинг :D

На първия "рън" няма никакво сцепление, дори S4ката с 4х4-то превърташе. На втория рън, със загрели гуми А3ката издърпа VRS245цата.

 

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На обичайното зимно "кафеджийско" местенце - Шел Цариградско, срещу Дъ Мол, в посока Пловдив, довечера към 21.30ч. ;) Ще обсъдим колко шкоди и с какви моторизации могат да пръснат Кодиак VRS :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер без да знам, че има среща след 23 часа ме задминахте близо до Capital Fort на Цариградско. Много се изкефих на колегата със сивия  - Superb II facelift. Поздравявам Ви за вечерната среща ! Бих се включил занапред с удоволствие, тъй като до сега само гледах клипове на колегите от Русия ! 

 

Редактирано от Mitak6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Ето малко Снимки от Вечерната Среща на 18.01.2019 Година: Натисни Точно Тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mitak6, да, видях те с черния Супърб :) Същия като моя. Ако искаш разгледай темата за колата - може да си щипнеш разни идеи (https://www.skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/56238-skoda-superb-ii-шкодата-на-стуцата/&page=1).

Иначе, точно като се засякохме, се премествахме от Шел-а в посока скоростната отсечка, за да направим традиционните замервания :D Вчера дойдоха и двама колеги, с които имахме удоволствието да се запознаем за първи път и ни беше много приятно - @Vladi_a с неговия ultra sleeper Ауди 90 quattro, 2.2 турбо на 220 к.с. на колела и неговия другар със слийпър Мерцедеса на 300 коня). @Vladi_a ме повози в Аудито - страОтия, много добре изпълнен проект! От вървежа до спирачките! Другия път взимаме Ауди А3-ката на 300 к.с. на двг на предно да ги замерим с куатрото :) По-другия път Купра 333к.с. на колела срещу дизеловото БМВ на 400к.с.,ли беше... :) Както и да е, весело си изкарваме! Ето малко кадри от вчера, като аз снимам от Фабиата на @georgemilev, който ако сменя по-бързо скоростите, може да удържи повече 1.8-цата:

 

 

 

 

 

@Bondo от Audi-то на @Vladi_a:

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@georgemilev, ти си! 

https://www.awesomegti.com/shop-by-brand/neuspeed/neuspeed-short-shift-kit-6-speed-transverse-2006/

 

https://www.awesomegti.com/shop-by-car/audi/a3-8l/apr-adjustable-short-shifter-kit-6-speed-manual/

 

...или някой китайски аналог ;) А има и side to side shortener, ама са ме наплашили от misshifting...

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - Довечера имаш ли планове да минаваш през "Shell"-а на Булевард Цариградско Шосе? Не мога да спя заради този "Android". Добре, де - може и от "ЕГН"-то да е.. Ха-ха..

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuningmania, че кое предизвиква такова вълнение? :) Ти не си ли с фабрична навигация? Да не си с умрялото Болеро?:) За довечера - принципът е, че всеки петък сме там, но аз трябва да видя как е щерката, че нещо тия дни не е много здрава... Ще пиша по-късно през деня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - С "Bolero" съм. Колко да е умряло? Сгазена Котка е доста по-жизнена, Горката. Лекувайте се Вкъщи, това е най-важното. Ако все пак имаш опция да скитосваш - маркирай "GPS"-координати и долитам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идвам, ще пиша към 19.00ч. Щом си с Болеро и подпитваш за медии, си ми ясен. Скоро ще се разделиш с определена сума :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - А, да, да, да.. Господин "JORDITO" ми цитира цифрите, да свиквам психически с мисълта..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuningmania, на фона на стоковата "голяма" навигация, тази е "без пари". Ако пък се абстрахираме от фона, то просро е разход за кеф - да си осъвремениш интериора. Малко подмладяване :D Аз май основно затова го направих.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.