Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабията на Моджо, размисли и страсти


Моджо

Recommended Posts

Преди 14 часа, Моджо написа:

Не е изписвало нищо. Просто умря. От раз. По принцип колата не я заключвам у дома...тоя път за късмет я бях. Добре че се сетих какво ми показваха как се маха капачето на дръжката , че да си отовориш механично ;))

Нямаш ли втори ключ , та си махал капачето ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Публикувано (Редактирано)

The End.

Няма да мога да и направя 130 000 до петък. А тогава си взимам новата кола. Не е Шкода. Дано да ме слуша и тя така и да не прави мизерии.

Много съм доволен от автомобилчето, но всяко нещо си има край. Живи и здрави да се отчета с некой Кодяк в близките 2-3 години ;)

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както го казваш, разбирам, че друг ще и върти километрите занапред. Явно имаш вече потенциален купувач. 

Честито за новата (може поне да споделиш марка и модел) и много безаварийни километри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Нямам купувач, но ще се продава, да. 208-ца, gt, 100 ph. Неква такава е новата ;)

Редактирано от Моджо
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка, много радост и приятни емоции да носи, да е пъргава и отзивчива, да не лапа много гориво, но да върви като дзвер, да гълта километрите като ламя, да е удобна и функционална, винаги с кеф да се наместваш зад волана и с усмивка да натискаш Start бутона.

 

Ако е нещо такова:

 

https://sale.peugeot.bg/peugeot-новият-208-gt-car2910.html?slink=a1f40030caec06f1dd4713ccac0adcc5&

 

Голяма красавица е.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Такова некво ще да е ;) Колегата се уреди с нов супърб, ама...ще го настигна :))

Благодаря за пожеланията.

Редактирано от Моджо
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.