Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем. Надпис за необходимост от смяна на батерията на ключа


TEO81

Recommended Posts

Колеги, имам О3 2.0 TDI на 15  000 км. без KESSY с нормално палене. Днес пътувах около 150 км и на всяко спиране и запалване компютъра ми казваше, че батерият на ключа трябва да се смени. Гледах няколко филма в Yotube. Купих подходяща батерия и я смених. Направих няколко запалвания и пак компютъра изписва, че трябя  да сменя батерията на ключа. Случвало ли се е на някого? Предстоят ми още пътувания около празниците и искам да знам мнението ви дали е сериозен проблем. Да ходя ли в гаранционен сервиз?  Или има някакъв трик?

Редактирано от TEO81
Не бях завършил с писането и текстта се самозапази преди да свърша
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай, в студа е възможно. Ако продължава да ти изписва, отиди по гаранция. Има вероятност да ти сменят ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този автомобил коя година е? Т.е. кога е закупена?

Има (ли) вероятност батерията която сте закупили да е старо производство?

Изчакай още ден престой и после посети ЕТ, както е казал колегата може да ти сменят ключа. Срещал съм по чужди форуми подобни случаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е произведена септември 2017. Аз я взех нова през април 2018. Днес карах 30-тина км в София с няколко паления и не се показа проблемния надпис. Ще изчакам няколко дена още, преди да видя дали е за сервиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз имах същия проблем и на двата ключа. Оказа се проблем с електрониката в ключовете. Колата все още беше гаранционна и ми смениха и двата ключа и се оправи проблема. Докато чаках в сервиза във Варна и друг клиент сподели, че е имал същия проблем и при него решението е смяна на ключовете. След смяната карам вече две години без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше тогава само и след това не се появи. Явно от студа. В момента нямам проблем  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.