Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за обява на Fabia


sasch

Recommended Posts

Здравейте колеги тъй като обмислям подмяна на старата, но вярна ОК 1 започнах да се оглеждам за нещо по-ново и в този ред на мисли попаднах на следната обява:

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11545412961939691&slink=9834ar

 

въпроса ми е слаган ли е такъв двигател изобщо на тази кола?

 

Към колегите с Фабия 3 пространството на задните седалки по-малко ли е от това в ОК1?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текста и снимките нямат нищо общо :) Аз за 1.6 мотор, бензинов, на Фабия 3 не съм чувал. Другите несъответствия също са очевадни. На снимките колата е чисто нова, за 7250€ без ДДС.... Вземи 3 бр.,ако не те хванат :D

Или е някаква измама, или грешка в обявата. Но цената няма как да е такава. 

За мястото, може би е една идея по тясно във фабията, в широчина. Между седалките е.... почти същото. Въпреки, че на мен ми е по удобно на шофьорското място във фабията, децата казват, че отзад им е по широко за краката. В смисъл, че не съм си променял стойката на седене, има повече място отзад. Преди имах О1 комби. 

 

Редактирано от Typi_taratajki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е доста съмнително, но ще се обадя все пак. На снимките е с много екстри и нова е била поне 15+ хиляди евро. 

преди 49 минути, Typi_taratajki написа:

За мястото, може би е една идея по тясно във фабията, в широчина. Между седалките е.... почти същото. Въпреки, че на мен ми е по удобно на шофьорското място във фабията, децата казват, че отзад им е по широко за краката. В смисъл, че не съм си променял стойката на седене, има повече място отзад. Преди имах О1 комби. 

 

и моята е комби и въпреки това отзад няма много място за краката при положение,че съм висок 175см., а се качвах в ОК 3 там на задната седалка е като в лимузина ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,0 л/55 кВт MPI ;1,2 л/66 кВт TSI ;1,6 л/66 кВт MPI;1,4 л/66 кВт TDI CR

 Това са всички мотори , с които е оборудвана Фабия3 , но ние понеже сме в ЕС , не можем да се радваме на друго освен 1.0 и 1.2.

Странно ми е , че във Фабия 2 РС се слагаше 1.4 ТСИ , а за Фабия 3 няма  ☹️

Колкото до мястото - аз съм 180 см. и зад мен се е возил спокойно и 190+ см. човек ... зависи от позицията и навика .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полша също е в ЕС. Като се замислих, може и да има някаква истина в тази обява. Колите са преди фейслифта, може някой търговец да е поръчал повечко бройки и да не е успял да ги пласира. И сега се опитва да минимизира загубите. А ако са били и за пазар извън ЕС, това обяснява, до някъде, цената и оборудването. Та, пробвай, но внимателно и с едно на ум :)

А между О1 и О3... сега имам и О3 и нямат много общо откъм място и размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна измама е тая обява, въвличат те в някакви схеми с предварителни плащания и после гризваш дръвцето. Елементарни джамбазки изпълнения  за които изхода е ясен, само хора запознати поне малко с манталитета им, никога няма да се хванат и лесно ще ги уличат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Typi_taratajki написа:

Полша също е в ЕС. ..

Може да е накакъв реекспорт от Русия (нали са си комшии) , ам наистина изглежда като някаква схема и ако не отидеш до Полша няма особен смисъл да се дават пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че има нещо миризливо в цялата работа :) На тая цена  ДДС и транспорт идва към 10 хил. евра. Нереално е просто. 

Редактирано от Typi_taratajki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.