Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Премигване лампа на подгрева


niki4BG

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Колата ми е фабия 1.9 sdi. Работи нормално, но онзи ден по време на движение ми светна лампата за подгрева на свещите след около монита угасна. Днес при запалване сутринта след около минута светна. Светенето не е константно а премигва. От какво може да е. Утре съм на диагностика, но искам да видя мнения от Вас колеги, които сте имали подобен казус! Благодаря Ви в аванс, поздрави и весела Коледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дизеловите Октавии е признак за изгоряла крушка по стоповете , огледай да нямаш някъде по светлините неработещ габарит или стоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При натискане на спирачка не светят стоп светлините, както и средния стоп. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Прегледай за всеки случай крушките и снопа с кабели , но се подготви за смяна на стоп машинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се кората над педалите и друго не мисля , че се сваля (ако човек знае какво прави е работа за не повече от час).

По спомен се започва с ключа за фарове - натиска се навътре  , завърта веднъж надясно и се изтегля . Под него има един винт . По периферията под капака на бушоните има още два . Сваля се лайстната под километража с изтегляне и под нея има още един или два винта и по долния ръб трябва да има два или три и всичко пада и ще се видят и двете машинки и на съединителя и на спирачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казусът решен! Стоп машинка беше проблемът. Поздрави на всички и весело посрещане на новата 2019! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.