Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Zhivko Dimitrov

Recommended Posts

Притежавам Рапид 1.6 tdi, 2014. Днес сутринта беше минус 5 градуса и не можах да запаля. Мисля,че акамулатора е за смяна( 4 годишен). Успява да завърти, но не мога да запаля.  Веднъж оставих колата половин час на радио и светнати лампи и отново направи този номер- не можа да запали. Възможно ли е причината да е друга?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако акумулаторът е за смяна, напрежението е по-ниско и то ще те подсети. Нашият рапид направи 5 години този декември, понякога когато двг е изгасен и пусна радиото, изписва, че акумулаторът е за смяна и радиото се изключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Благодаря. Смених акумулатора с нов да не го мисля.. Закупих колата от Еура тек лятото, не съм сигурен че беше с оригиналният си такъв. Този който извадих беше "Varta".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е бил оригиналният. И аз бях с Varta. Какъв взе сега?

Редактирано от lyubcho88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.