Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с инфотеймънт система Bolero и iphone


Recommended Posts

Здравейте,

отскоро съм собственик на Октавия 2-2010г.Фабричното и оборудване е Bolero.Проблемът се състои в невъзможността на iphone 6 да открие колата чрез bluetooth!Пробвах с HTC(андроид)-сполучливо сдвояване.Самсунга на предишният собственик също е работил(пак андроид).Моля,ако някой може да препоръча надежден майстор/сервиз(без Еуратек-там просто ми казаха,че сигурно са несъвместими),ще бъда много благодарен.Ако някой е имал подобен проблем и желае,нека сппдели дали и как се е справил.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, yanko78 написа:

Пробвай колата да търси телефона. Кото го намери, ще изпишекод, който да въведеш в телефона. 

Колата го намира,но пише ,че е несъвместим.Телефона не я намира и няма сдвояване.Мисълта ми е подлежи ли софтуера на колата на някаква промяна,която да позволи телефона да я намира(нещо като ъпдейт)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Михун написа:

Колата го намира,но пише ,че е несъвместим.Телефона не я намира и няма сдвояване.Мисълта ми е подлежи ли софтуера на колата на някаква промяна,която да позволи телефона да я намира(нещо като ъпдейт)

Сравнително нова кола е и ме съмнява да е от болерото. Нещо не правиш според мен както трябва. Прегледай си пак телефона и настройките му за блутута. В този сайт си вкарай рамата и ще ти покаже дали имаш ъпдейт за твоята медия. Ако пак не стане, пиши от къде си и съм сигурен, че ще се намери човек който да помогне. Аз съм с О3 на 4 години и Айфон 6 и нямам никакви проблеми. На жена ми 5S също си се свързва без проблеми. Успех!

https://updateportal.skoda-auto.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, yanko78 написа:

Сравнително нова кола е и ме съмнява да е от болерото. Нещо не правиш според мен както трябва. Прегледай си пак телефона и настройките му за блутута. В този сайт си вкарай рамата и ще ти покаже дали имаш ъпдейт за твоята медия. Ако пак не стане, пиши от къде си и съм сигурен, че ще се намери човек който да помогне. Аз съм с О3 на 4 години и Айфон 6 и нямам никакви проблеми. На жена ми 5S също си се свързва без проблеми. Успех!

https://updateportal.skoda-auto.com/

Ами в сайта по номера на рамата излиза че е без MIB инфотеймънт.

Иначе вчера се вързах без проблем с О3-ката на ефин приятел.Връзвал съм телефона и с друга О2-ка,за това ми е странно.В Еуратек първо ми казаха да ида да ме диагностицират и да ми ъпдейтнат системата,обаче като отидох не ми правиха фиагностика.Просто едно от момчетата пробва да се върже- не успя,търсиха някакъв списък и накрая ми казаха че телефона е по-нов от колата и за това не го поддържа.Казаха също че ъпдейт на boleroto при тях бил рискован- можело да “умре”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та целта ми тук е да намеря някой който е имал такъв проблем и дали има решение, понеже тва с новия телефон и старата кола ми е странно,при положение че телефона ми намери с блутута ауди А6 2003 г,а шкодата не успява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, JORDITO написа:

В кой Еуратек ти казаха,че ще умре? 

София.Първо като говорих с тях, ми казаха че ще диагностицират и ъпдейтнат за около 3 часа.Нямах толкова време него ден и отидох на следващия и не ми правиха дори диагностика.Само ми казаха че системата е по-стара от телефона и това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Смяна на блутут модула с подходящ и ще се оправят нещата. Никак не е евтино, излиза 300лв

Редактирано от xtoni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С друга инфотеймънт система успявал ли си да си свържеш айфона чрез блутуут?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, mirizlivpor написа:

С друга инфотеймънт система успявал ли си да си свържеш айфона чрез блутуут?

Да,успявал съм.Новото около моят проблем е,че като ми закачиха диагностика излиза като грешка телефон.Момчето което се върза каза че не могъл да я изчисти.междувременно с HTC-то на мой приятел си работи отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-старите модели айфон можеха да използват блутуут само за връзка с друг айфон или някакъв епъл продукт, не помня точно вече. Затова си мислех да не би пак да е някакво ограничение от епъл, но явно не е. Дано да откриеш разковничето, защото е доста тъп проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.