Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Октавия


Jorkata2

Recommended Posts

Наистина е сравнително рядка модификация! Аз бих я огледал и ако е възможно - една диагностика. Не е хубаво да я мъчиш с ползването ѝ като товарен кон, но щом се налага - ще ти свърши работа. Имах същата, но лифтбек - само ще кажа, че не случайно я имах 16 години! Е, беше дизел, но и този 1.8Т е здрав! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря на всички за съветите, мога да се похваля, че вече съм горд собственик на Шкода. Купих тази от обявата, която Ви бях показал. Изглежда в добро състояние, на пръв поглед всичко и работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Колата изглежда топ!  Много се радвам на фаровете. Да ти служи вярно и дълго! 

 

Като дойде при теб пусни повече снимки и някакви впечатления. Може да кажеш и колко ти излезе регистрацията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.