Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Става ли масло от халдекс 1 на халдекс 2


dimitarlavov

Recommended Posts

Здравейте колеги. Извинявам се ако има нещо написано по тази тема, но аз не можах да намеря. Предстои ми смяна на масло и филтър на халдекса обаче  обърках номера на маслото. Взех G055 175 A2 1л. а оригиналното е флакон 275мл G052 175 A1. Въпроса ми е мога ли да сложа от това масло то се води за по-новия модел халдекс и дали има разлика в самото масло или е само опаковката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в маслата . За халдекс 1 е в 275 мл разфасовка а за халдекс 2 в 1 литър . Смени и филтъра !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.12.2018 г. at 19:53, a4tech написа:

Има разлика в маслата . За халдекс 1 е в 275 мл разфасовка а за халдекс 2 в 1 литър . Смени и филтъра !

Взел съм филтър имам и флакона. Знам как се сменя и защо е във флакон не е в туба, но мисълта ми е самите масла дали имат разлика като състав, защото мога да сложа от тубата във флакона и пак да го сменя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених го вече с оригиналното някой с халдекс 2 ако му трябва нека ми пише ще му го дам евтино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.