Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Супърб 2 - смяна на тонколони


Recommended Posts

Ако някой има опит, моля, нека сподели. ОЕМ колоните ми свирят задоволително. Обаче търся вариант за повече бас, по-плътни ниски, които да държат на малко повече напън. Каси и туби не са вариант, защото: 1) не искам да транспортирам постоянно 12-15 килограмова каса/туба; 2) не искам да отнемам основното, заради  което колата е купена - многото място :) 

Та, дали има на пазара нещо, което да засвири по-басово от стоковото и да става "plug and play", без преправяници?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Milen Dimitrov написа:

Защо направо не звъннеш на Жорката JORDITO? ;)

Защо мислиш, че не сме говорили поне 10 пъти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне, ако ще предприемаш смяна на говорителите, помисли над варианта да сложиш шумоизолация на вратите.

На старата Октавия го бях направил на предните врати и имаше добър ефект.

 

Обаче не помня нито марката колони нито шумоизолацията. Правиха го в сервиз покрай монтажа на Колумбуса.

 

Поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, изолацията всеки казва, че върши работа, ама май бая трябва да се налепи, не е кило и две ? Някои хора до 100 кила изолация са стигали. Но ако колонките подпръцкват, каква е файдата от изолацията? Аз затова се чудя - първо дали изобщо има като вариант някакви чувствително по-басови колонки, че на следващо място да мисля дали да сложа и изолация... Ако не - здраве да е, така или иначе рядко карам колата, а още по-рядко слушам музика в нея :D

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.