Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Extreme tuning - спортни гърнета, ауспуси, изпускателни колектори и генерации


Stucata

Recommended Posts

Вярно е, че изискването ми беше да се изработи безкомпромисно качествено генерацията на колата, както и че целта не е "да мина тънко", но наистина нямам нито една забележка по изработката и монтажа. За по-малко от 2 дни колата бе готова. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни и малко снимки на крайният продукт! ? Хубаво е да оставиш и някакви контакти, за да могат колегите да се свържат с Драго, в случай че решат да ползват услугите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са снимките, с които разполагам след монтажа.

Телефон за контакти: 0886 650 413

Търсете: Драго

Има и сайт на фирмата с галерия, в която са поместени част от проектите им.

Screenshot_20181214-084337.png

Screenshot_20181214-084311.png

Screenshot_20181214-084319.png

22713478_10214560650913625_2179625484490645944_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Щука, ми ти си сменил всичко?

Тва в София ли, и колко ти излезна цялата подмяна?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.12.2018 г. at 17:56, Ванко написа:

Щука, ми ти си сменил всичко?

Тва в София ли, и колко ти излезна цялата подмяна?

 

Да, всичко съм сменил в името на оптимизацията на изпускателната система и облекчаване на стоковата турбина. 

 

Относно цените:

1. Даунпайпът и спортният катализатор (не се виждат на снимките) са на американците от APR (официален представител за България е Овърдрайв) - цена: 2200лв без труд за демонтаж/монтаж.

2. Останалата част от генерацията - всичко след спорт ката (т.е. средно, крайно гърне, тръби и хубави аргонови заварки) е изработено от Екстрийм Тунинг срещу 1000лв., с включен труд. 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

За съжаление Драго отказва "вътрешни" поръчки. Ориентирал се е към експорт на продукцията си. Разбира се, ако някой има желание, не пречи да се пробва. Наскоро ми отказа изработка на въздуховода към турбината :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.