Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Драг, писти, ластици, съревнования и тестове на спортни коли


Stucata

Recommended Posts

RS7 (560 к.с.) срещу "света" :)

 

 

Преди 10 часа, b3lq7a написа:

Stucata няма и 20 пъти така и огасва... колко ли литра е резервоара, 120 или повече? От 40 на 35% падна горивото набързо! 

Взимаш го за извънградско и съгласно брошурката ще ближе бензинеца (има-няма 8-9/100) :D

 

Screenshot_20181220-095843.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Stucata написа:

RS7 (560 к.с.) срещу "света" :)

 

Има и подобно видео с Октавия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Stucata написа:

RS7 (560 к.с.) срещу "света" :)

 

 

Взимаш го за извънградско и съгласно брошурката ще ближе бензинеца (има-няма 8-9/100) :D

 

Screenshot_20181220-095843.png

Да, тоя разход само под наклон в посока на движение, силен вятър в същата посока и с 80кмч преко сила. Майтапа на страна, ако имаш тия пари разхода не е проблем, въпроса обаче е дали по път ще имаш достатъчно бензиностанции, че ако се отпуснеш, набързо оставаш без гориво! Играл съм го това с една кола, 65л за 250км на магистрала, не очаквах и поради съсредоточеността ми в пътя, не видях и сигнала за резерва. Сещаш се какво съм правил като изгасна. Още си имам тубичката, в мазето! Поздрави! 

 

П.с. конете бяха 1/3та от тези на Рокета, така че тази ще е по-лакома!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сеат Леон Купра 300к.с. (4х4, DSG) vs. Октавия 3 245к.с., ръчка

 

 

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Малко е старо, но е доста интересно! А е само стейдж 1 (уж)! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драг + летящ между BMW М2 ("обикновеното", с

370 к.с., a не компетишъна) срещ Audi RS3 (400к.с.):

На последния клип температурите са високи и БМВто има повече сцепление, а накрая дори стартира със загрели гуми - така бинокълът не е толкова голям като на по-горния клип.

 

Две надъхани въшки :) Газуу рейсинг на Ярис (1.8 със суперпарджър) и едно много приятно Клио RS (1.6 турбо):

 

 

Ярис Газуу срещу Поло ГТИ:

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коледен мега сблъсък - Макларън 720с (4.0 битурбо, 710 к.с., 1420кг.) vs. Ламбо Авентадор СВ (6.5, V12 астма, 740к.с., 4х4, 1525кг.) vs. Ламбо Пърформанте Спайдър (5.2, V10 астма, 631 к.с., 1500кг.) vs Ферари 812 Суперфаст (6.5, V12 астма, 789 к.с., 1630кг, задно):

 

п.п.: моята прогноза преди да го изгледам беше, че най-лекият ще спечели :)

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-300км.ч.: Ламбо Урус vs. Кайен. Доста са близки :)

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@SKODA 105 RS, "Зеленка" много ме кефи! Как ги спряха vrs-ките на Фабия, мамка им!!!

 

Ей ги и атмосферняците V8 как блъскат:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, georgemilev написа:

@Stucata Като направя Фабията +200 коня, ще направим един тигел със Суперба.

хммм... ще те скъсам с дядо Леон, дет' го видя онзи ден :D Кулерче, ти първо хибридизирай, после кани по срещи ? A докато само се заканваш, помни, че за сега си пациент на @Bondo (150 к.с.), който откак смени гаранционно турбината и до ден днешен не е настроен добре. Днес пак е в ЕТ, за да умуват. Т.е. при последната ви гонка от преди 2  седмици пак си беше с проблеми. Хайде, малко материал за размисъл да ти метна - лятото ходихме на Сапарева баня и аз се пуснах с напомпаната Фабия на Искрен (бившата му). Тръгнахме от 60 км.ч. Изтегли ме и ми дръпна примерно 3 коли, но на ок.170 км.ч. застопорих, че дори тръгнах леко да скъсявам ;) Фабията май е около 260 к.с., а аз бях още без кулер.Мисли ги нещата, в правилната посока си, колата ти тръгна вече. Да видим колко големи cohones ше извадиш обаче :D, че за рази работа си трябват...:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, georgemilev написа:

.

Ей тоя Стуцан как те наплаши , та чак си затри мнението, как му точиш ножката ;)

 

Напомпай джизела, пуснете се, най-малкото ще бъде интересна гонка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, digitalundgrd написа:

Напомпай джизела, пуснете се, най-малкото ще бъде интересна гонка :)

Ще бъде интересно, да се направи съпоставка, ако набримчи дизела на 200+ коня, защото аз вече имам гонка с ремапната Fabia 1 VRS на 160 к.с., точно колкото беше Супърбът в стоково състояние. Още по-неудобно за тежкия Супърб бе старта от място. Отделно бях с 19-ските, с багаж и с детско столче, защото не мислих да се пускам. Въпреки тована клипчето се вижда как Фабията ми дърпа до 12-тата секунда, след което повече не може, а от 14-тата аз тръгвам да я гоня, но пистата свършва. Така, че @georgemilev , давай, монтирай хибрида ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.