Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Драг, писти, ластици, съревнования и тестове на спортни коли


Stucata

Recommended Posts

Преди 1 час, Stucata написа:

хммм... ще те скъсам с дядо Леон, дет' го видя онзи ден :D Кулерче, ти първо хибридизирай, после кани по срещи ? A докато само се заканваш, помни, че за сега си пациент на @Bondo (150 к.с.), който откак смени гаранционно турбината и до ден днешен не е настроен добре. Днес пак е в ЕТ, за да умуват. Т.е. при последната ви гонка от преди 2  седмици пак си беше с проблеми. Хайде, малко материал за размисъл да ти метна - лятото ходихме на Сапарева баня и аз се пуснах с напомпаната Фабия на Искрен (бившата му). Тръгнахме от 60 км.ч. Изтегли ме и ми дръпна примерно 3 коли, но на ок.170 км.ч. застопорих, че дори тръгнах леко да скъсявам ;) Фабията май е около 260 к.с., а аз бях още без кулер.Мисли ги нещата, в правилната посока си, колата ти тръгна вече. Да видим колко големи cohones ше извадиш обаче :D, че за рази работа си трябват...:)

 

 

 

Хаха, давай да го пробваме този Леон :)

Объркан съм вече... единия път казва, че няма проблем, ся пак излиза, че има:) Има и нещо друго.. на едната от гонките тръгнах на 3-та от 2500 +оборота, а не на 3-та от 2200 и ефекта беше, че до 180 сме равни. Досега винаги съм тръгвал на 3-та от 2000-2200 оборота и ефекта беше ясен:) Така пък на Бондо не му е удобно да тръгваме, такаче ще тряя да се мисли нещо посредата...

Сиг ли си, че на Искрен Фабията е 260 коня? Че, четох, че я правят 260 само за Пистата, а иначе е 220-230?

 

Имаш ли Дино графика, че сток колата ти е 160 коня? Хибрида е лесен... днес ми скимва и го поръчвам... има други по-тегави неща:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, georgemilev написа:

Сиг ли си, че на Искрен Фабията е 260 коня? Че, четох, че я правят 260 само за Пистата, а иначе е 220-230?

 

Имаш ли Дино графика, че сток колата ти е 160 коня? Хибрида е лесен... днес ми скимва и го поръчвам... има други по-тегави неща:)

Много питаш, Кулер :D Нямам дино графика на сток, но като я мапваха, от Овърдрайв ми казаха, че сток е дала 150 к.с. на диното им. По-малко приказки и повече дела, Кулер :D

Действай, че @Bondo те чака ;)

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stucata написа:

Много питаш, Кулер :D Нямам дино графика на сток, но като я мапваха, от Овърдрайв ми казаха, че сток е дала 150 к.с. на диното им. По-малко приказки и повече дела, Кулер :D

Действай, че @Bondo те чака ;)

 


Чичо Стуци... Нали знаеш... без графика не важиш :) Кой, кво казал... Излиза, че аз  чакам Бондо да си оправи колата. :) Още събирам кураж да мина на следващото ниво. Хубавите неща искат своето време ЧИЧО СТУЦИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много коли с графики, на пътя мигат на парцали. Не знам какво им се точите толкова на тия листчета?!? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търся с кво да му се заям.... ? тва, което е на хартия е без значение... най-важното е как се държи колата на пътя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SKODA 105 RS написа:

Много коли с графики, на пътя мигат на парцали. Не знам какво им се точите толкова на тия листчета?!? ?

...аааа, баш бай @georgemilev да видиш кви разпечатки вади.. ? Ама той си има цел - да бие бай @Bondo :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сериозно обмислям да отида на Хеед-а до нас да видя той какво ще покаже. Фабията нещо не върви като за 163 коня... Излъга за целта ми ... тя не е да бия Бондо... целта ми е колата ми да върви повече. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо интересно - Golf GTI TCR (идва от TCR Racing сериите, в които Голф участва), аеро пакет, мощност, forged джанти = яката раота :)

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, SKODA 105 RS написа:

Да пуснат една Октавия РС Къп ?

А дано, заедно с една "цивилна" Fabia R5 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко GTI TCR :) За разлика от GTI Clubsport, при TCR конете са 290, без овърбууст функцията за 10 секунди...

 

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 @SKODA 105 RS, О3 Къп му бяга в завоите, а стейджнатата е по-бърза на правите. Така като гледам на тази писта няма много дълги прави участъци. Къп карат с джанти Ево Корсе на 9j, което като го обуеш с яките сликове/полусликове на 235 и получаваш мега сцепление в завоите.

 

...а ето как Крис Харис (с Тайп Ар) малко нагласено бие Лексус ЛЦ500:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече започвам да се кефя на Ярис Газуу Рейсинг:

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Фабиа 1 VRS на Жоро "Кулера"@georgemilev, мапната на 163 дизелови коня разпра Ауди А4 3.0 (бензин), 4х4, автомат на 220 коня :)

Браво, Кулерче! ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробвахте от място? ?

П.С. Аудито на газ ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@SKODA 105 RS, честно казано не зная дали вчера я кара на газ. От място не зная как ще се развият нещата (0-200), ако асфалтът е сух. В началото 100% ще дръпне 4х4-то. Любопитно е кога Фабиата би го настигнала и изобщо ще го настигне ли.

 

Любопитно сравнение между М2 (задно, ръчка) и новото М340i (4x4, автомат):

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Егати ракетата е Сената! + интересни коментари на Розберг.

 

п.п. само малко загря съединителят :D Няма да става за ежедневка ?

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада Веста Спорт :D - 1.8, 145 к.с., 0-100 за 9.8с., ал.джанти, 300мм вент.дискове, навигация, камера за заден ход, спортни седалки, ал.вложки на педалите, черен интериор (вкл. таван), червени шевове по волана, биксенон...за 26000лв.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А35AMG - изглежда ми много балансиран хотхеч :)

 

 

RS4 vs Tesla P100D ?

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.