Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Stucata

Recommended Posts

Така е в тежката категория.

Един пирон е достатъчен.

.... и въпреки това нещо ми липсва.

Няма съспенс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, приспа го. А съспенс липсва, защото боят с Джошуа, по едни или други причини, се отлага вече 3 години. И Дилиън Уайт vs. Уайлдър бих гледал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти като в първия бой стана!

.................

Иначе - големи сметки, големи пазарлъци, ще кажеш, че не е бокс, а шах!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Егати цирка. То не бяха клинчове, то не беше бягане и накрая хоп, ти си победител. С какво бе??? Пълен резил!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ID A написа:

Егати цирка. То не бяха клинчове, то не беше бягане и накрая хоп, ти си победител. С какво бе??? Пълен резил!!!

и аз мисля като теб! Money makes the world go round :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скучен, но стратегически бой от страна на Джошуа. Руиз допълнително си бе усложнил положението с качените килограми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.12.2019 г. at 8:33, joro_kem написа:

и аз мисля като теб! Money makes the world go round :)

 

Някъде четох, че Джошуа ще вземе 50 милиона паунда, а Руйз 10. Нямам идея дали тия числа са реални, дали някъде се публикуват официално или са просто спекулация де...

Колкото и да се биеш за чест и слава, това си е бизнес и има неща, които не ги решаваш винаги сам като състезател, а понякога част от тях ги решават мениджъри, промоутири и прочие.

Иначе да, доста стерилен мач, което по-скоро беше очаквано, защото и двамата беше ясно, че ще се пазят доста.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мернах нещо подобно. Факта, че отидоха при камилите, явно добре са ги стимулирали.Някъде мернах и статия, че Джошуа има да защитава два колана и може да откаже боя с нашия и той ще трябва да се бие със следващия претендент. Или отново го подбъзикават психически - има бой, няма бой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ейджей ша земе повече от който и да е претендент. Справка: братя Кличко. Боксът вече не е това, което беше. Тайсън например би прегазил всеки от сегашните шампиони (поне според мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че следя супер подробно бокса, ама не виждам в близко бъдеще да има някой като Тайсън. Тая психика, тая скорост, тия удари... Те от неговото време до сега, всички хевита изглеждат като аматьори на фона на него и движенията му.

В заключение, "прегазил" е меко казано. Не виждам някой да изкара отвъд първия рунд, таван втория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонорарът за реванша е бил предмет на договора за първия мач. Така чух аз. Джошуа е прибрал 65 000 000 долара + още 1-2 ли бяха от ТВ права.

Иначе ей това е Мачът - Поветкин как не падна в нокаут, честно, не знам...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
На 23.08.2020 г. at 7:41, legaltk написа:

 

И тук Поветки носи много на бой, а края е направо "black lives matter"......

 

Радам се за Поветкин! Дано смаже Уайт на реванша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, legaltk написа:

Дали не е късмет в последните 2 боя?

Цяло чудо е, че оживя?!

Смес от късмет, опит, издръжливост. Поветкин е много корав, опасен е, все още е бърз. В случая отнесе много прави, които го зачервиха мъжката. Както Уайт си е направил някои изводи от двубоя, вярвам, същото е направил и Поветкин и на реванша ще се пази повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
Преди 2 часа, legaltk написа:

Още е далеч....

Току що го гледах и не беше нещо особено. 

Просто не е истински "hevyweight". Стои лекичък. И ударите не са му тежки. Иначе е комбинативен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, legaltk написа:

Като каза лекичък.....

 

https://www.sportal.bg/news.php?news=870515

хахаха, намери го! Няма 6, 5 ? 

А Усик не мисля, че е готов за Джошуа. На негово място бих се боксирал първо с Поветкин и Уайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Поомачка го, наистина. Впечатлен съм от формата му, а и темперамента му грам не е мръднал. Жалко, че имаха инструкции да се пазят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.