Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Stucata

Recommended Posts

Ееей, ненаситник! Ще пада лошо, ако се завърне... Ама ще забогатее още малко, от друга страна :)

https://www.bloodyelbow.com/platform/amp/2019/1/17/18187530/report-wladimir-klitschko-considering-comeback-dazn-anthony-joshua-tyson-fury-boxing-news

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

01.06.2019г. - Джошуа срещу Джарел Милър. Палава пресконференция :) Прогнозирам, че Милър ще изяде мноооого лош пердах от Джошуа + нокаут до 6-тия рунд.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Заслужена и трудна победа на Кубрат Пулев. Макар и ефективни, ударите му бяха еднообразни, нямаше изненада. Кобрата удряше много нечисто, съдията му направи много забележки и много му прости. Всички десни удари бяха зад ухото. 

 

Румънецът се опита, но толкова си може човека. Номерата му не минаха. 

 

Интересно беше сравнението, което Дину направи между Джарел Милър и Кубрат......... Не е в полза на Кобрата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Скоро предстои двубой на двама интересни за мен боксьори - всеки със своеобразен стил.

https://www.sportal.bg/news.php?news=779510

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

@legaltk, давай залози. Кой ще бие. Залагам за Усик :) Качил е малко маса, да видим...

Предстоят интересни 3 месеца в тежката категория. Пропадна Джарел и Джошуа заради допинг на дебелия (да видим дали/кой ще се навие да се бие с Джошуа). Остават Такам и Усик, Уайлдър с Бризийл и Фюри с Том Шварц. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за първи бой на Усик при тежките - трудно е да се залага.

Браво на него, че скочи направо в дълбоката вода (Такам).

Честно казано и аз очаквам негова победа.

Мисля, че ще заложи на силните си страни - 5-6 рунда ще се пази докато се умори съперника и после за 2-3 рунда ще изкове победата по точки.

Той е много дисциплиниран на ринга - характерно за боксьорите, които идват от аматьорския бокс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е запазил експлозивността и издръжливостта, въпреки допълнителните килограми. Макар че, ако е качил чист мускул, последният ще се храни с повече кислород, което неминуемо води до по-бърза умора...а Такам е добър и не е за подценяване. Ето го Усик:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

пфу, жалко! :( Остава ни циганина с немеца и след месец - Анди Руиз да бие Джошуа ?

Силна деснячка има:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младши не притежава нито едно качество за да победи .Според мен.

Разбира се стават и изненади но който приказва много ,трудно става от земята.

Пример ефекта  на меките крака - - - мистър Дилън Уайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@srservice, шегувах се за победата на Анди Руиз :) Все пак, предвид характеристиките на съперниците подозирам, че ще има моментни в срещата когато Руиз ще влиза вабанк на размяна. Ще има изригвания на Руиз с цел нокаут, защото по точки ще губи още от първия рунд. Споменатият Дилиън Уайт много носи на удари. Само той и Чисора носят толкова много на бой в момента. Факт е, че падна от Джошуа, но пък беше контузен, а също така бая тупалки отнесе и Джошуа. Ако сега се изправят един срещу друг, не съм убеден дали бих заложил на Джошуа. Фюри също може да го накаже лошо. Уайлдър - тоже :) Затова тия боеве нещо се отлагат във времето. Сигурна "смърт" за единия от двамата боксьори :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Мисля че AJ все още не притежава върховната за него техника и обиграност в профи бокса за да е неотразим като Ленъкс Люис ,например.За сега печели от изключителна сила и дух.Затова и инкасира удари в мачовете.Удари дори и като този на ВК не го спряха , което ме навежда на мисълта че от тук нататък шанса да бъде победен сериозно намалява с всяка една среща ,даваща му повече самочувствие и опит.Така мисля засега.От гледане ,не от опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 13.05.2019 г. at 22:25, Stucata написа:

Малко мощ от Анду Руиз:

И малко сравнения с Джошуа:

 

 

Сензацията е факт! 

Руиз е новият шампион!

 

П.с........ Интересно кой е заложил при букмейкърите за Руиз......? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се да се случи, на пук на многото разбирачи по темата.

 

 

 

Този поглед...след него нищо не бе същото :)

Screenshot_20190602-095213.thumb.png.73419f64c01ac8cd8cc54212fb9f0f2d.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайсън Фюри по темата:

 

„Можете ли да повярвате? Изглеждаш като Адонис (б.р. перфектния човек), супер висок си, нацепил си се, като камък си – и някакъв малък дебелак, който е изял всички десертчета Сникърс и Марс в Калифорния, те пръсва. Какъв позор!“

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... то реално тия по-нацепените "батки" - фитнесджии и т.н. са по-вдървени и от най-дебелия бързак, но доста малко хора го разбират това нещо :) От фитнеса ставаш нацепено дърво и нищо друго не става от тебе :) Бързината започва да изчезва постепенно.

 

Джошуа е голям, висок е колкото мен. Той е по-бавен от всеки дребосък, бил той и тоя - Дюнерджията. ;) Ако гледаме мач Джошуа - Майк Тайсън - мисля, че няма какво да го коментираме - 100% Майк го сваля в първия рунд и всичко приключва много бързо. Предимството на височината идва, когато се изправиш срещу малко по-нисък от теб. Колкото си по-висок и се биеш с "по-джудже" - по-лошо става, ако не можеш да използваш и краката си в боя, защото щъкат много бързо и трудно се хващат и трудно се пазиш. :)  На тренировките (докато ходех в залата) имаше едно момче, което беше 2 глави по-ниско от мене и не успявах да му хвана спатиите (само ескиважи ми правеше) - все ми идваше да му вкарам едно коляно... 

 

Иначе Дюнерджията и "Антончо" са набори (1989г) и на маса са си "еднакви", просто единия работи за красота на тялото във фитнеса, а другия за бързина и сила - тука се видя какво се случва, когато си наистина бърз и си тренирал предимно за бързина, и най-вече - не те е страх да правиш контра-атаки (всеки един момент си го използва много-много добре). :) Супер много ме изкефи джабчето, което Дюнерджията направи с левачката - доооста му донесе това нещо. ;) 

 

ПП: Преди няколко месеца си взех боксовия чувал, който ми правиха по поръчка специално за мен, за моите размери, ръст, тегло и т.н. Чувалът тежи към 80-85кг и е висок 140см. Метнах го на рамо, директно от куката, като си мислех, че мога да го нося така и не е много тежък... Насрах се. Целият ми гръбнак се разплака, колената ме напсуваха, ама си викам вдигнал съм го вече, свършило, сега ще го нося така до колата - втори път няма шанс да го вдигна пак това нещо. Човекът, който ми го направи затаи дъх и само гледа и ми каза "лелее... за първи път виждам някой така да носи чувала до колата - идват тука натренирани момчета, не могат да се почешат по врата, ако ги засърби, целите в мускули, яко натренирани и т.н.- влачат го по земята, по двама го носят едвам-едвам, търкалят го, на почивки, жал ми става направо" :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риуз иска 50 млн, за да иде в UK на реванш ? Евала, така се прави! И 100 ще му дадат, само и само да опитат да си върнат поясите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно. Добре са го тренирали момчето, обаче, и добре го учат, направо доста добра работа.

 

Гледах забавен каданс на мача - доооста добри ескиважи и контра атаки, сякаш е гледал репертоара на Джошуа денонощно. Евала! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.