Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Slayer 2019


maxrpm

Recommended Posts

Slayer ще минат на последното си турне през нашата скромна държава! Подсещам всички забравили да тичкат за билети. Предлагам на 11.юли да слезем от метрото и да се разбием качествено под звуците на правилната музика.

 

Подсещам че билетите са на промоция само до края на Декември , ето и линк -

https://tickets.paysera.com/bg/event/slayer-final-show-in-bulgaria

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

силно пас, има далеч по-добри концертни идеи догодина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега Боре. Когато сме учили ние Английски през 98ма са ни учили грешно. Правилното е Easy Medium Hard SLAYER. 

Имайте предвид че вчера през нощта имаше в наличност в сайта само regular билети,а днес сутринта се появиха пак другите 2 опции.

Входа на магазин яко е в безистена до subway там където е входа на кръчмата на попа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си взел билети за далеч "по-меките" металика и рамщайн. съответно в Прага и Виена 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, нямам толкова пари за бензин, иначе и аз бих отишъл. Засега го карам "Аз съм българче. Обичам

наште планини зелени" Лошото е че ако отида до Чехия, ще се върна с една кола части за 120ката :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roses are red , because it's raining blood ! От сайта ся видях, че вече може да се плати само с дебитна карта , като са махнати всички други опции, (плащане чрез платежно нареждане) успех на всички , решили да строшат някой друг лев.

Дано до Юли не забравим че сме си купили билети ... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

За съжаление, Саше, за съжаление ... Тая "зала" беше като консервена кутия и дано с ремонта малко да са подобрили положението, че иначе ще е трагедия :( Но ще се оглеждам да те видя :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Бате , не съжалявай ! Колегата на баща ми каза че там е бил на абитурентския си бал, още по времето на ранната демокрация. Testament искаха да ги местят там, преди месец, добре че не стана , разцепиха като за последно в центъра заедно с Terravore. Много пъти, от много хора, чух че стъклата треперят и издават гаден, дразнещ звук. Но все пак това е Slayer, ще го изтърпим!

 

Не е като на Cannibal Corpse, дето ни натъпкаха в голямата зала на Касетката , нямаше въздух, няма мърдане и аз влязох в survival mode - "Вътрешна тоалетна , аз седя до входа, тук има въздух, вода и може да се пушат цигари , ако се наложи ! " В касетката се чувствах като ши**ния bear grills... :)


Нали знаеш:

- Easy

- Medium
- Hard

- Slayer

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Eдно поздравче от 1999та, за всички с който няма да се намерим утре в тълпата, но ще сме на концерта на най - големите заедно!

             

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

За всички пропуснали цялата сеч, която беше уникална! Angel of death is above you ! :)

https://www.youtube.com/watch?v=XqSsNSwqKNo&list=PL80BW1Mvgxof7Ug4ggwt7gynMIdw9_VKk&index=2

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, Slayer бяха машини, ама тая зала има акустиката на консервена кутия ;( Нямаше да си купя билет, ако знаех, че ще преместят концерта там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Братле, това беше последния концерт на Slayer еver. На цена от 70кинта за early bird, никога не бих го пропуснал, ако ще да е на село на къра. По - големия проблем при мен беше, че обиколих Слатина, да паркирам, найстина беше фул с коли , като си намерих място , видях че е на 1,2км от локацията иии срам не срам паркирах на спирката на рейса до залата! Викам си ся някой ще слезе от рейса и ще и ... майката с някоя бутилка, защото е първа кола , ама слава богу не стана. :)

Запознах се с няква двойка , пичовете идваха след работа, чак от Пловдив и казаха че на Църна Маца полиция отбива трафика по някви черни пътища, са карали , за да дойдат!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Най - големите са били вчера в Прага , може том да си е тръгнал с някоя 130RS :) Сбогува се с тях на Чешки, евала!!!

 

 

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.