Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

Stucata

Skoda Superb II (Шкодата на Стуцата)

Recommended Posts

simichoil

Привет :)

На зет ми за неговия Супърб сложих такива от по 6000К - на халогените и доста синееха на фона на фабричния ксенон. Поръчах му след това ето тези цък

Имат вече 4300К и 5000К. Поръчах му 5000К - за моя голяма изненада дойдоха за 1 седмица (да, от Китай).

Така вече цвета на ксеноните и този на халогените станаха 1:1. 

На мен 6000К леко ми синее. 

За моята си поръчах също няколко Н8 за халогените - и тези определено светят най-добре и са с най-тих вентилатор. Не се чува, че работи. 

Лично за мен най-добрата комбинация за къси и халогени ЛЕД е : Къси 4300К - и халогени 5000К. Лупата леко разчупва светлината и на моменти синее повечко - което се компенсира от малко по-студената светлина на халогените. 

Редактирано от simichoil

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stucata
Преди 4 часа, simichoil написа:

На мен 6000К леко ми синее. 

Здрасти! :)

При мен 6000к на лупите светят чисто бяло. На фаровете за мъгла (6500к) една идея синеят. Истината е, че аз помолих @JORDITO да сложим колкото се може по-силни светлини, в рамките на разумното де. Тези на 6500к ги бяхме пробвали на рефлекторите на @Bondo и знаех, че ме удовлетворяват.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mishelle
На 14.01.2019 г. at 20:56, Stucata написа:

При мен 6000к на лупите светят чисто бяло. На фаровете за мъгла (6500к) една идея синеят.

Между 6000 и 6500 с просто око не можеш да хванеш разлика. Явно твоите 6500 са си 6500, а тези от 6000 се доближават до 4300-5000. Защото всичко над 5000 почва да синее малко или много, а под 4000 - да жълтее. Китаеца явно понякога слага характеристики колкото да не заспи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stucata

Вчера снимах как новите ледове осветяват пътя по магистралата на пълен мрак. За съжаление нямам хубава снимка с жичките, която да служи за "преди" в колажа, та се наложи да направя един скрийншот... Въпреки това, криво-ляво може да се добие представа за разликата в осветяването на пътя. На горната снимка дори не е 100% тъмница.

1547907895976.thumb.jpg.95eb8a23da1e63b61becc00e2b7bccb9.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
DGSTN

Защо не си потърсиш рекаро седалки от Ауди S6 C6? - доближават на външен вид рекаротата от предната страница и пасват на Октавия 2/ Супърб 2 с минимално преправяне - в Briskoda  има теми за слагане на такива. Седалките от по-старата S6-ца са още по-хубави, но там е по-малко вероятно да паснат толкова лесно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване