Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ново попълнение - О3


Recommended Posts

Здравейте колеги,
Да се похваля и аз с моята нова О3 1.6 TDI. Замени вярната Фабия, която продължавам да експлоатирам, но сигурно ще се разделя с нея!

9456099.jpg

Редактирано от niki4BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги! Бъдете здрави и нека вашите возила също ви служат вярно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита ти нова кола ;)

Пожелавам ти само хубави моменти с нея!

 

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Чудя се само колата чисто нова ли е или втора ръка, понеже гледам, че не е FL и не знам предлагат ли се нови още от тия в ЕТ? Другия вариант е да си взел по-отдавна и сега да я представяш. Чисто любопитство питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е чисто нова колега, но я взех на изключително малко километри ( 20 000 ) и е в гаранция. Просто не е карана и след обстоен преглед в ЕТ и диагностика я взех. 

 

П.С: Под нова имам предвид за мен, защото заменя Фабийката! Поздрави! :)

Редактирано от niki4BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Явно си слушал през годината щом Шкода получаваш накрая, хахаха :)
Не се притеснявай да нащракаш повечко снимки и на интериора, както и да напишеш повечко за колата. А и впечатления също :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно !

 

Явно наистина си слушкал и папкал, щом наградата е нов автомобил.

 

Много да те слуша и да те радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги! При първа възможност ще дойда на среща! Поздрави и спорен ден! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "niki4BG" - Честита "Octavia" :) Много и безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата. Да те радва и вози безаварийно. Аз също се нареждам на опашката за още снимки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, pri_valo написа:

И от мен честито :) На мен много повече ми харесва от фейслифтовата. Да те радва и безаварийно :)

Благодаря, колега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.