Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2019 - Преглед и поръчки


Recommended Posts

Преди 3 часа, Mishelle написа:

За сега има :)

Как да процедирам с доставката? 

 

Изпратих ти ЛС ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше взема и аз да взема един календар. Нали не са свършили? Да си гледам Смирнофф. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, joro-120L написа:

Ше взема и аз да взема един календар. Нали не са свършили? Да си гледам Смирнофф. Благодаря.

Жорка, той Ивчо ще бъде с гръб към тебе. Добре, че поне е седнал. Нали не си му намислил разни пакости? :)

 

За да не пускам единични лични съобщения, ще напиша тук. Всички заявки за календари, които направихте до момента в темата или на лично съобщение, са изпълнени днес. Куриерите следва да доставят всичко утре, петък, 21.12.2018г., в избрания от вас техен офис или на посочения от вас адрес.

 

Все още има налични календари. И се приемат заявки. Следващото изпращане ще може да стане на 27.12.2018г. След което поръчките ще се изпълняват след първия работен ден на януари 2019г.

 

Календарите за срещата на НИМ в София, на 22.12.2018г., събота, от 12:00ч., са подготвени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Mishelle написа:

Жорка, той Ивчо ще бъде с гръб към тебе. Добре, че поне е седнал. Нали не си му намислил разни пакости? :).....

:D

Шкодата бе, Шкодата! Много красива задница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си получих пратката. Перфектно опакована. И в перфектно състояние. Календара е чудесен. Качествени снимки на качествен хартиен носител.

Благодаря Юли. Поздрави.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля, че днес получих календарите. Благодаря Юли, всичко е точно както обеща !!!

Календара на живо отново е ВПЕЧАТЛЯВАЩ ! И този ще си го държа в офиса и пак ще ми е повод да обяснявам, че съм фен на клуба.

Искам  да използвам повода да благодаря на създателите за положените усилия, РЕСПЕКТ,  и на всички колеги да пожелая светли празници, много здраве на Вас и близките Ви и много безаварийни километри с любимата марка !

Редактирано от Rado1768
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за календарите, нашия приятел от Wörthersee, ще бъде мн изненадан, когато получи своята бройка. Супърба му е брутален, дано успее тази година да ни посети, както обеща да опита, за да му се насладите и вие.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , колеги и приятели ! Малко късно се включвам в темата и ако не е вече твърде късно желая и аз да заявя 1 брой календар за 2019 година.Весела Коледа !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички нови заявки, тук и на лично съобщение, се обработват регулярно. Но ще бъдат изпълнявани в първата работна седмица на януари.

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До "Mishelle" - Календара за 2019 Година е меко казано Супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Изданието стана добро единствено и само заради дорбите снимки, изпратени от хората, желаещи автомобила им (и не само) да присъства в календара. Което ме подсеща да агитирам още от сега. Имаме цяла година на разположение, снимайте колите си, а още по-добре ако и вие сте на снимката. Изберете подходящ фон или пейзаж. Снимайте с 300dpi и максимално висока резолюция. И пращайте на мейл mishelle кльомба skodaclub.bg :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.