Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с форума


PRR

Recommended Posts

Простак съм аз... ni sam prorok. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    13

  • shaft

    13

  • maxrpm

    10

  • legaltk

    9

Най-много писали в темата

От айфон 6 вече с 10, пак си има лаг. Малко по малко осезаем е, но го има. Моето мнение е, че предишната платформа беше по добра. Срещам и предишната и тази в няколко сайта и навсякъде, предишната лети, докато тази лаги. Придполагам, че 99% от ползвателите, ползват мобилната версия през телефоните си. Кому е нужно туй лагаво нещо? Аз лично за себе си, не откривам и 1 плюс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.01.2019 г. at 8:29, shaft написа:

Простак съм аз... ni sam prorok. :D

 

 

Бе и на мен ми се видя простак, ама си викам, те са си близки и така си говорят.  :) Докато пиша мнението си, гледам пророк :) божеее, бая съм се напил си мисля. Ама като отговори и си мисля, че може още една малка да си позволя :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, yanko78 написа:

 

Бе и на мен ми се видя простак, ама си викам, те са си близки и така си говорят.  :) Докато пиша мнението си, гледам пророк :) божеее, бая съм се напил си мисля. Ама като отговори и си мисля, че може още една малка да си позволя :) 

 

Ъ'м'чи къ. Всички сме си близки, още не го знаеш. Иначе... Нищо ти няма, сипи още една домашнярка и дай газ на Милето!

 

Между другото...тествах на жената на айШит 7 плюс - няма лаг. Къде срещаш IPB 3.x и не лагва, да го тествам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/forums/ за този се сещам, като при него, лага е значително по малък. 

Редактирано от yanko78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 5-6 различни андроидски мобифона, си върви прекрасно. Определено е по-оптимизиран от стария, предната версия едно време като е писана, не са си и мислели, че ще се гледа на 5см екран, докато тук всичко е предвидено. Не знам, нещо да не ви е драмата във въйфоните? 

 

П.п. и на телевизора ми върви добре, макар да е с webOS, дето за никъв х*й не става :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено, проблемът явно е в единици от представителите на ВъЙфон... 

На Хандроид, версия 6.01 на телефУн и версия 8.01 на таблЙетка, приложението просто "лети", да не говорим за някакви проблеми и прочие. 

За "настолни" машини, изобщо няма да коментирам. 

Като цяло, новата платформа е класи над предишната. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, legaltk написа:

Има ли възможност всички мнения в една тема да са номерирани - 1,2,3 и т.н.?

 

Може, да, редче код е - ама за какво ти е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често упътвам някого да отиде на стр.Х и да прочете мнение У.

По-удобно е за препращане към конкретния текст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирах, че е заради това, но ако кликнеш върху това тук:

image.png.a5c0906c4f2ff950617756e261faece4.png

 

Директно ти прати линк до този коментар. 

Ето така:
https://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/56193-проблеми-с-форума/&page=4&tab=comments#comment-441302

 

На самия линк отзад има едно: #comment-441302

Това е номерът на коментара. Може да се направи да излиза изкуствено "коментар 1, коментар 2" и т.н. за всяка една тема :)

 

В Хюндай Клуба съм си го направил да излиза по този начин:

image.png.19be8aff71943c50217c8aab93be518d.png

 

Не помня защо се отказах от идеята: #1, #2, #3... но си спомням, че нещо не ме изкефи... :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го знам и го правя. Вземам си линк от "Сподели публикация".

Става, когато е 1 мнение.

Ето къде ми се наложи да цитирам и препращам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.01.2019 г. at 0:40, yanko78 написа:

От айфон 6 вече с 10, пак си има лаг. Малко по малко осезаем е, но го има. Моето мнение е, че предишната платформа беше по добра. Срещам и предишната и тази в няколко сайта и навсякъде, предишната лети, докато тази лаги. Придполагам, че 99% от ползвателите, ползват мобилната версия през телефоните си. Кому е нужно туй лагаво нещо? Аз лично за себе си, не откривам и 1 плюс. 

Както по-горе вече писах, платформата няма никакви проблеми при работа с iPhone 6. Safari показва всичко гладко и мазно, зарежда супер бързо. Същото важи и за по-стария (вече 6-годишен) iPhone 5. Прилагам две клипчета, с което смятам въпроса за приключен...

 

Относно това дали откривате плюсове в новата платформа, ще повторя еднозначно нещо, което вече съм писал в тази тема. Старата версия е спряна от поддръжка. Което налага актуализиране към настоящата. Дори и тя да не носи конкретно на вас плюсове...

 

6-годишен iPhone 5:

 

 

5-годишен IPhone 6:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.01.2019 г. at 13:08, legaltk написа:

Има ли възможност всички мнения в една тема да са номерирани - 1,2,3 и т.н.?

 

Жорка, ще го помисля как да стане най-културно и удобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.01.2019 г. at 13:08, legaltk написа:

Има ли възможност всички мнения в една тема да са номерирани - 1,2,3 и т.н.?

Готово. Незнам все още доколко коректно работи. Виж в горния десен ъгъл, вече се вижда поредния номер на всеки пост в дадената тема. Седи бледо по подразбиране. Като минеш с мишката върху поста се визуализира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.01.2019 г. at 15:05, Mishelle написа:

Както по-горе вече писах, платформата няма никакви проблеми при работа с iPhone 6. Safari показва всичко гладко и мазно, зарежда супер бързо. Същото важи и за по-стария (вече 6-годишен) iPhone 5. Прилагам две клипчета, с което смятам въпроса за приключен...

 

Относно това дали откривате плюсове в новата платформа, ще повторя еднозначно нещо, което вече съм писал в тази тема. Старата версия е спряна от поддръжка. Което налага актуализиране към настоящата. Дори и тя да не носи конкретно на вас плюсове...

 

6-годишен iPhone 5:

 

 

5-годишен IPhone 6:

 

Ето за това говоря. Има подобрение единствено, че когато връщам назад, не премигва предищната страница. Говоря за забавянето при връщане в предишна страница. Със скролването нагоре/на доло няма проблем

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да си взема 1.3 МП камера , защото 90% от опитите ми да кача снимка завършва с неуспех.

 

neshto.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тургай си ги на снимка.бг

Пък и има достатъчно програми за намаляване размера на снимки. Даже в бозиндоус има една вградена и в офис 2010 има една

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице , тука НЕ СИ прав !

Пробвах във форума на Хюндай ( незнайно защо) едни и същи снимки се качват без проблеми , а тази снимка я качих тематично с триста зора .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.01.2019 г. at 23:01, yanko78 написа:

Ето за това говоря.

 

Това не лаг.

 

Гена. Всичко е въпрос на настройки. Форума на Хюндай е млад все още. Пуберче е. Позволени са му много неща. Ние имаме над 100 000 прикачени файла към днешна дата. Нали се сещаш що за обем е това. Освен това ми се иска да пусна на всички потребители опцията за качване на снимки. Което допълнително ще хапне пространство. Защото предложението на Ицето работи и се ползва и в момента масово, но с оглед на перспектива е кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.