Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с форума


PRR

Recommended Posts

Ето го, Чичоу! Малко е в попъпче, не е като преди, но става.

 

1389547312_Screenshot_20181214-063858_ChromeBeta.thumb.jpg.4fac3912902dea5c5af324165c3f4682.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    13

  • shaft

    13

  • maxrpm

    10

  • legaltk

    9

Най-много писали в темата

Между другото, Саше, ако говориш за този, за който ти отговорих малко по-горе ... Има го и долу в дясно. Точно под десния бутон за навигация из темите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , за него, не бях забелязал че го има и долу, ама на китайски ми е трудно да се ориентирам къде какво има и как се сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как какво му е, не виждаш ли че е на български ?!? Ти кога си ползвал компютъра си на български, то нищо не може да се разбере кое къде е.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, айде стига простотии! Баба ти само на английски е писала ;) В крайна сметка си българин!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да го направим на шльокавица, какво ще кажете? :) Средно полУжение - англобългарошльокски. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо не ми излиза синия надпис за прикачване на файл( click to choose files)?  Искам да кача една снимка. Гледам горе снимката с теста на @shaft , там го има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре (вече днес) ще ти пусна лично съобщение за нещо, което имам предвид по този въпрос конкретно за теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да махна уведомленията по имейл ?

Като цъкна , на който и да е от седящите в леко сиво бутони с чавка и ми казва , че админа е решил така :(

Screenshot_2018-12-21-21-34-10-229.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мобилната версия на сайта е ужасна. Всичко върви много бавно и циклещо. Ползвам Айфон и в предишния си вариант, всичко летеше. Вече не изпитвам желание да разглеждам форума с този лаг. Сега пиша от компютъра и нещата са коренно различни, никакви ядове. В 99.99 от случаите, ползвам мобилната версия и е адски изнервящо положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, yanko78 написа:

Мобилната версия на сайта е ужасна. Всичко върви много бавно и циклещо. Ползвам Айфон и в предишния си вариант, всичко летеше. Вече не изпитвам желание да разглеждам форума с този лаг. Сега пиша от компютъра и нещата са коренно различни, никакви ядове. В 99.99 от случаите, ползвам мобилната версия и е адски изнервящо положението.

 

При мен на Сафари-то си работи перфектно било през таблет или телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Как да махна уведомленията по имейл ?

Като цъкна , на който и да е от седящите в леко сиво бутони с чавка и ми казва , че админа е решил така :(

Screenshot_2018-12-21-21-34-10-229.jpeg

На всяка тема отдолу има черна лента с текст "Следвайте това". Разгледай падащото меню. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Milen Dimitrov написа:

 

При мен на Сафари-то си работи перфектно било през таблет или телефон.

Като бекваш страница с приплъзгване от края на екрана, имашли лаг докато имаш възможност да ползваш новопоявилата се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също няма никакво забавяне с iPhone-a. Е, да кажем, че мисли около секунда, но т’ва за мен е нормално. В началото, когато стартира новия форум имах наистина забавяне и беше дразнещо. Реших да изчакам малко да се дооправят нещата от “замесените” хора и тогава да пиша ако няма подобрение. Но за момента е чудно при мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея как става на айШитовете, но вижте, дали можете да си изтриете кеша на браузъра.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, yanko78 написа:

Като бекваш страница с приплъзгване от края на екрана, имашли лаг докато имаш възможност да ползваш новопоявилата се?

 

Не няма никакво забавяне, но има друго. Когато го слайпна зарежда предишната страница после премигва на настоящата и си зарежда предишната, но това става адски бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума все още не е напълно завършен от към оптимизации. Но към момента на iOS работи коректно и бързо. Тества се регулярно на iPhone 6, 7 и Xs, както и на iPad mini. Safari се справя отлично с всичко. Разбира се, тества се и на Android телефони, но там от към стари модели съм силно ограничен.

 

Ако има някъде бъг, по всяка вероятност скоро ще бъде оправен от разработчика на форумния софтуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарантирам , че на 6.1 и телефон на 4 години с Хром работи перфектно ... цикли при опресняване само по кабелния нет на А1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ми...защото си я написал грешно на всичкото отгоре. Прав е редактора. Къде са му ушите на S-a?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.