Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия километраж с МФА / Skoda Octavia MFA instrument cluster


Recommended Posts

2 броя километражи за фейслифт Октавия дизел с цял информационен дисплей ( MFA).
Единия е на 236 127км , а другия е на 318 347км.
Има възможност за зануляване и премахване на PIN, за да може при монтаж с прост VAG COM да се настроят на показание като оригиналния ви.Имам снимки включени, на които се вижда че всичко им работи, но не знам къде да ги кача тук.
Цена: 220лв/брой

Продава се и следния модул, чисто нов от Чехия:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=3vw7Ooreuno

http://www.maxi-k.cz/
Купуван е с цел да работи с някое от двете табла. Реално вади на MFA дисплей пълна информация от компютъра на колата. Вижте линка за повече информация. Снимки ще кача като дойде, че в момента пътува насам. Модулът работи и за следните автомобили: superb mk1 passat b5, b5.5 and audi a3 8l, a4 b5 and a6 c5,VW Golf mr.4 and Bora,Seat leon mk.1 , ford galaxy,vw sharan, seat alhambra
Цена: 230лв

 

Намират се в София.

0889601489 - Иво

Редактирано от ivogiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чехският модул пристигна днес, МФА таблата са с премахнат ПИН и занулени за да могат с Ваг ком да се настроят на показания еднакви с таблата които заменят.

Имам снимки, но не знам как да ги кача тук.

Редактирано от ivogiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

И въпреки това имам 2 броя, които чакат новите си собственици.

Аз съм на ръба да инсталирам Чехския модул с едното табло докато ми стане готово таблото с цветния дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 7 месеци по-късно...

Такива километражи, но за 1.8Т бензин могат ли да се намерат...пък дори да са и цветни фул фисове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.