Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумени стелки за Октавия 3


Еркаму

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Дайте съвет за закупуване на гумени стелки за шкодичката (ако може линк).

Гледам има някакви с по висок борд...т.нар тип леген...не знамдали са по-удачни от другите гумени...споделете впечатления...

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива, но така взех колата. Човека ми ги даде отделно, че тя беше с меките стелки тогава.

Иначе, аз съм много доволен от тях. Държат, не се набират, стабилни са, а чистенето и сушенето са просто песен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех тези преди няколко дни. Паснаха идеално, не миришат изобщо и имат лек борд (под сантиметър). Много съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Октавия 3 по-хубави от оригиналните няма. 4 години и още не се е протъркала гумата под педала за газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че оригиналните са най добри. По принцип карам само с гумени стелки, и на двете коли съм с такива от ЕТ. Не са мръднали и не миришат. За 10 лв. разлика с някакви други не си струва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

65 лв оригиналдъ в ЕУРАТЕК

Здравейте,

Обадих се в Еуратек

Стелките стрували 81 лв.

Jordi, откъде ги намери за 65?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица колегата ми си купи за Audi A6 стелки Petex. Много добре направени, паснаха идеално, дебели и здрави. В момента са на промоция в един сайт за авточасти и за О3 са 42 лв.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Октавия 3 по-хубави от оригиналните няма. 4 години и още не се е протъркала гумата под педала за газта.

 

То според мен не важи само за Октавия 3. Оригиналното си е оригинално. На първата ми Октавия сложих оригинални гумени, 2 или три години карах с тая. Измиваш ги и са чисто нови. На Аудито същата работа.

 

Миналата седмица колегата ми си купи за Audi A6 стелки Petex. Много добре направени, паснаха идеално, дебели и здрави. В момента са на промоция в един сайт за авточасти и за О3 са 42 лв.

 

 

Петекс са много хубав заместител, наистина. Които си е сложил около мен е доволен :) Като трайност не знам как са, но пасват идеално и тези, които съм виждал изглеждат ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Обадих се в Еуратек

Стелките стрували 81 лв.

Jordi, откъде ги намери за 65?

Явно са вдигнали цените. Аз ги взимах 2015 година януари и бяха 65 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колега , преди около седмица си закупих стелки от "Булдим" Казанлък. Довлен съм , каучука е мек , не мирише ( е има съвсем лека миризма на гума , но това когато се навреш в тях), пасват идеално, имат закопчалки ( предните) Доволен съм. Цената е 53 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.11.2018 г. at 20:51, kkolev написа:

Колега , преди около седмица си закупих стелки от "Булдим" Казанлък. Довлен съм , каучука е мек , не мирише ( е има съвсем лека миризма на гума , но това когато се навреш в тях), пасват идеално, имат закопчалки ( предните) Доволен съм. Цената е 53 лева.

Аз съм със същите! Аромата изчезна след около седмица експлоатация :D . Колкото до качеството доволен съм и смятам не отстъпват на оригиналните ( с такива съм на фабията ). Спорен ден, колеги! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.