Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчик за задни светлини или ход


mishoo

Recommended Posts

Колата е Супърб 2 с автоматична 6 скоростна кутия!

Като включа лоста на задна R не винаги светват светлините и не винаги имам парктроник и други.На моменти се оправя после пак се разваля... С времето се зачести..Подозирам датчика за заден ход и искам да проверя... 

Къде се намира датчика за заден ход?! Къде е монтиран и как да го намеря?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Повече от година никой не те е удостоил с отговор...а сега и мен ме интересув същото?
Не питаме в правилният форум , това е истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, snaiperisto написа:

Повече от година никой не те е удостоил с отговор...а сега и мен ме интересув същото?
Не питаме в правилният форум , това е истината.

Прави ти път, форуми из интернет пространството колкото желаеш. От няколко твой мнения оставам с пвечатление, че тук сме длъжни ние да ти разрешим проблемите, каквито и да са те. Ами да те светна, че не е така и никой тук не е длъжен на никого. Поздрави и сори за ОФФ-а, ама...! :)

П.С -
зачистете ми мнението, ако прецените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, snaiperisto написа:

Повече от година никой не те е удостоил с отговор...а сега и мен ме интересув същото?
Не питаме в правилният форум , това е истината.

Дали ти е минало на ум, че никой не се е сблъсквал с подобен проблем? Вероятно просто няма човек тук на който да му е проблем датчика и съответно никой не ФО е търсил. Иначе - има литература по въпроса - техническа. Малко работа с търсачката и ще попаднеш я на схема, я на снимка... Отделно - може да е бушончето (ако случайно не си го проверил!). А също така, може да минеш през ЕураТек и да говориш с човека на “Резервни части”. Хем ще ти покаже схемата и съответно - местоположението, хем може да те учуди с цена/наличност :)

Успех в търсенето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, последните два коментара са показателни! 

 Абе, друго си е да пуснеш тема със заглавие, примерно 'сложих ново лип-че на Оки, какво ще кажете'!!! 

 Не се обиждайте и не ми подскачайте като пинчери, защото съм прав, че този форум е 'паркетен' и съвети и да има кой да даде, си трае от злоба! 

 Горното написах собственоръчно, в пълно съзнание и осланяйки се на дългогодишният ми опит с няколкото ми шкоди, да получа съдействие и разумни съвети в този форум! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво е показателното в случая? Аз пиша, какво бих направил ако имам проблем,  няма отговор. Щом никой не пише - явно никой не е срещал този проблем. Или поне никой от четящите! И к’во - виновни сме, че не знаем от къде да намерим инфо по Троя проблем? Както написах - ЕураТек е решението. Лесно и безболезнено, бързо и с точен отговор ще ти свърши работа вносителя. А защо не вземе да идеш до там, че да си решиш проблема - т’ва вече нямам идея. Чудя се, дали да не пусна тема с въпроса или по-скоро анкета - защо снайперисто го мързи да иде до вносителя на Шкода. Ама ако е анкета - чудя се какви възможни отговори да дам.

Баси...със сигурност, времето, което губиш в писане на “ползотворни” мнения като по-горното е повече от т’ва ако беше звъннал един телефон на отдел “Резервни части”. Ама ти си знаеш!

 

Чежду другото, в ужасна грешка си, ако мислиш, че тук някой си трае от злоба! Явно не познаваш хората :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си почти единственият, който ми отговаря на въпросите и този факт го уважавам, но на горенаписаното от теб, ще отговоря, че форумите са предимно за това, да ни спасят от посещения в сервизи и най-вече 'оторизирани' и вносители! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сходен проблем, но на друга кола.

 

Кабелчето от датчика беше почнало да се прекъсва и понякога губеше сигнал. Прекъсването беше точно до буксата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, 1.0TSI написа:

Сходен проблем, но на друга кола.

 

Кабелчето от датчика беше почнало да се прекъсва и понякога губеше сигнал. Прекъсването беше точно до буксата.

 

Поздрави

Ето , това вече е нещо! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега просто отстрани въздушният филтър и датчекът ще е видим както и кабелите които го захранват.

gde-ustanovlen-datchik-zadnego-hoda-na-skode.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, ще погледна под филтъра! Моята е автомат, затова ми мина през акъла, че може да е нещо различно! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.