Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ръжда по прага


ptonev

Recommended Posts

Привет,

 

купих Шкодата с малко ръжда по прага. Ето и снимка: https://ibb.co/cKmv3A

 

Май ще е добре да я оправя преди да стане по-зле. Та въпроса ми е, да ми препоръчате сервиз по възможност около Дружба/Младост където ще се справят читаво с това и на прилична цена.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Леко зарязах този проблем с ръждата, но май ще трябва по-сериозно да се заема с него. 

 

Та въпроса вече е, кой да избера:

- ЕТ - там ми предлагат 2 опции: ремонт или смяна на целият праг.

- Топ мотор - там за сега е само за ремонт.

- Сервизен център София Бош Кар - там тотално казаха нов праг.

 

Някой има ли наблюдения над посочените сервизи конкретно за проблеми с ръжда и боя.

 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колко пари е едното , колко другото ? Това ако е тръгнало, ремонта ще е временно решение и след няколко месеца-пак ремонт. Или го караш така доде се пробие и сменяш с нов или нов направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ремонт искат от 180 до 350 в различните места. А за подмяна казаха към 900 на едното място и 300 на другото. И понеже разликата е голяма нещо ми е странно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата според мен идва от вложените части. В Еуратек ти предлагат цена с оригинални нови части и работата се смята на час. Нормално да е по-висока цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Само за инфо.

 

Едно момче в Горубляне го оправи за 150 лв. и за сега съм много доволен. 

За съжаление гледам, че страницата във ФБ му е затворена понеже като има наподобява някаква друга международна марка за подобни неща (леко съм далече от тези неща така, че нямам идея какви са  ?).

Нещо gas monkey ... беше.

 

Поздрави, 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.