Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Skoda Superb II


Pora

Recommended Posts

Няма значение комби, седан, дизел или бензин и стига да не е от малолитражките 1.4 и 1.6! :)

До колегата Милен Димитров, автомобила от обявата не е ли вече от 3-та генерация? Аз говоря за модела от 2008 до 2013 или това е някакъв фейслифт. 

Разглеждам пазара от месец на сам и не мога да си харесам нищо, смятам след новогодишните празни ако не намеря нещо до тогава да отскоча до Германия, с предварително набелязани обяви.. :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...До колегата Милен Димитров, автомобила от обявата не е ли вече от 3-та генерация?...

полезна информация за моделите: https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Superb

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Pora" - Привет.. Аз преди около половин година си взех "Skoda Superb 2 Combi Face Lift". Модела почти липсва на Българския Пазар за Употребявани Автомобили. Ако пък имаш късмета да търсиш Автомобил с повече екстри - директно забравяш. Аз ходих до Германия и си докарах от там. Преди да отида до Германия обаче, около половин година, наблюдавах почти ежедневно обявите в Германия. Аз имах доста изисквания към Автомобила и като харесвах нещо конкретно, докато се завъртя ден-два, да обмисля как да пътувам за Германия и обявите за дадените Автомобили изчезваха. На края се принудих, в Събота, към края на Работния Ден в Германия, да проверя дали Автомобила е наличен и Неделя да пътувам експресно и Понеделник сутринта бях при настоящата ми "Skoda Superb 2 Combi Face Lift". Мисълта ми е, че ако имаш голями изсиквания, става доста по-сложно с ходенето до Германия. Аз лично отидох с предишният ми Автомобил ("Skoda Octavia 1 Combi") и с един Приятел. Със Самолет е толкова сложно, че трябва да вземеш нещо, като отидеш, защото иначе направо не е изгодно да се върнеш без Автомобил. Дано нещо съм помогнал, поне с идея или тема за размисъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.