Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов бързак в форума


Yavor Simov

Recommended Posts

Привет,колеги.Еми не се сдържах и след 2 месеца мислене днес го поръчах:

Супърб L&K 2,0 TSI 4x4 
smile.gif 

Оборудване
L&K
Двигател
2,0 TSI/ 206 kW / 272 к.c. 7DSG, 4x4, EU6
Екстериор
980 лв Бизнес сив металик
827 лв Лети джанти PHOENIX 8Jx19", полирани, антрацит
Интериор
Черен

Електрически седалки отпред (за водача с памет за три позициии, за пътника без памет и без кутия за вещи под седалката), електроуправляеми и отопляеми огледала с памет и автоматично сгъване
569 лв KESSY - система за безключово отключване/заключване на автомобила и стартиране/гасене на двигателя, и алармена система с обемни датчици и отделна сирена
323 лв Виртуален педал и електрическо отваряне и затваряне на капака на багажното отделение
243 лв Малък кожен пакет с 3-спицов мултифункционален загряващ кожен волан управляващ радио и телефон
628 лв Front Assist - адаптивен темпомат за скорост до 210 km/h
606 лв Асистент при паркиране, сензори за паркиране отпред и отзад
Универсална Bluetooth подготовка с WLAN, безжична връзка
249 лв Light Assist - автоматичен контрол на светлините с мултифункц. камера и Lane Assist и Blind Spot Detect
1 088 лв Навигационна система AMUNDSEN с 6,5" цветен тъч-скрийн дисплей, карти за Европа, с аудиобукса, с USB вход, със слот за SD карта, възможност за свързване на Apple, с Mirror Link и с гласов контрол
0 лв Care Connect + Infotainment Online с включен абонамент за 1 година
146 лв Черна тапицерия на тавана (интериор)
317 лв Ел. лумбални опори в предните седалки и функция масаж на седалката на водача
784 лв Дигитален инструментален панел
Удължение на гаранцията за 5 години, до 150 000 km


Сега започва голямото чакане.
В момента съм с Октавия 3 Елеганс 2,00 Тди ДСЖ 150 к.с и съм много доволен,но новия Супърб ме спечели със визия и бързина и се предадох.
Скоро ще се разделям със Октавията и ще я пусна в продажба.Перфектен гаражен автомобил който в момента е на 66000 км.

Редактирано от Yavor Simov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна конфигурация! Поздравления за чудния автомобил, който си “сглобил”. Тегава работа е чакането, но пък кефа ще е голям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и леко чакане :)

 

 

Стана ми странно, че си доплащал за някои екстри, които си мислех, че ги има в цената на L&K.

 

Ще ги чакам тея супърби да им се нарадвате и да почвате да ги продавате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги чакам тея супърби да им се нарадвате и да почвате да ги продавате :)

И след 20 години, пак песни ще се пеят...

Само не разбрах защо са цитирани всички цени на всяко нещо ?! Там да нямат повече от един каталог, или да се спести "диванно" време на някой друг кандидат? Или? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Топ автомобил! Задължително да качиш снимки, когато от ЕТ благоволят да ти го доставят =)

 

 

 

Ще ги чакам тея супърби да им се нарадвате и да почвате да ги продавате :)

 

Двойка турбо на тия коне, според теб ще е останала ли душа като им се нарадват хората ? :D

 

Само не разбрах защо са цитирани всички цени на всяко нещо ?! Там да нямат повече от един каталог, или да се спести "диванно" време на някой друг кандидат? Или? :)

 

Вероятно колегата ги е изкопирал от оферта или нещо от сорта, за да не си прави труда да пише всяко нещо по отделно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Топ автомобил! Задължително да качиш снимки, когато от ЕТ благоволят да ти го доставят =)

 

 

 

 

Двойка турбо на тия коне, според теб ще е останала ли душа като им се нарадват хората ? :D

 

 

Вероятно колегата ги е изкопирал от оферта или нещо от сорта, за да не си прави труда да пише всяко нещо по отделно ;)

Точно така!!Но не ми се изпада в излишна полемика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Привет,колеги и за много години.
Така,вече навъртях на Сивия вълк около 1000 км и чувствата към момента са само положителни.Страхотен автомобил.Голяма разлика с Октавията която карах близо 5 години. Разработвам го много внимателно.Разхода е доста интересен.София-Казанлък-София даде 7.5/100.
Градско дава от 10 до 16/100.Возията въпреки, че съм с 19 е уникална.Няма тропане и тресене по пътищата на любимата София.Вече наказах няколко БМВ и Аудита.Много се закачат.Даже един сладур след като го оставих на 10 метра,като дойде на светофара ми показа ?
Екстри са много функционални.Един ден я оставих сама и тя кара около 10/15 минути с line assistant и и blind spota страхотни екстри са.Сложих и предни калобрани защото събираше доста боклук и след монтажа им всичко вече е ок.Много ме е яд,че Шкода са махнали екстрата при заключване на колата да се чува клаксона,но не е болка за умиране.Skoda Connect е много приятно приложение. Дигиталното табло има много варианти за това което може да ти показва.Мотора е невероятно тих.С нетърпение очаквам и номера който си поръчах от Кат.Ето и някоя друга снимка.

http://tuzaria1977.snimka.bg/automobiles/skoda-superb-l-amp-k.5144267

 

 

Редактирано от Yavor Simov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.01.2019 г. at 22:13, Yavor Simov написа:

Много ме е яд,че Шкода са махнали екстрата при заключване на колата да се чува клаксона,но не е болка за умиране. 

 

 

Провери с Пепино от форума дали не може случайно да се активира тази функция, ако въобще я има като функция вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, sauber написа:

Провери с Пепино от форума дали не може случайно да се активира тази функция, ако въобще я има като функция вече.

Ок.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нищо за сега.?

Преди 13 часа, bmf написа:

 

 

Редактирано от Yavor Simov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.