Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Skoda Favorit


Recommended Posts

Съвсем случайно попаднах на този екземпляр, 12м 1994г на 7200км. Луд късмет, търсех кола за няколко месеца, а намерих това и се влюбих от пръв поглед.

 

038794993-big.jpg?r=0

038794994-big.jpg?r=0

038794995-big.jpg?r=0

038794996-big.jpg?r=0

038794997-big.jpg?r=0

038794998-big.jpg?r=0

038794999-big.jpg?r=0

038795000-big.jpg?r=0

038795001-big.jpg?r=0

038795002-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Наскоро чух за тази кола, че се продава, но честно казано не вярвах, че е в такова състояние. Ще се радвам са я покажеш на някоя клубна среща и да успееш да я запазиш в този вид! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега - уникална изглежда! Баси колата! Голям късмет да я откриеш и то случайно! Находка от всякъде! Бих си взел една такава с удоволствие ако се окаже по джоба ми - е така, за кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Бих си взел една такава с удоволствие ако се окаже по джоба ми - е така, за кеф :)

Ти не говори , че имаше две години в гаража ти подобна :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тя си беше същата, просто на повечко километри :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък подобна... Май само сянката и е същата :)

Незнам нещо направил ли съм ти , ама ако е така , извинявай ! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Гена, ама тая е бонбон. Нека сме реалисти, фаворит в такова състояние, аз лично не съм виждал никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата ! Изглежда наистина уникално ! :doubleup: Ще е интересно да споделиш нещо повече за нея и каква е историята ѝ.. Изглежда е купувана от Еуратек, но как е съхранявана толкова добре за 24 години и как остава на 7000 км... :wacko_2:  Единствено подобна находка наживо съм виждал в Германия, един VW Polo от '88, който беше на 24 000 км.. Времето в колата беше спряло. Собственика на колата, малко след покупката загива и съпругата му я прибира в гараж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееее, такава не съм виждал никога. А преди 14-15 години работих в малко сервизче на Шкода. Колко Фаворити/Форман-и са ми минали през ръцете, но в такова състояние не съм виждал. 

 

Много безаварийни килоетри и от мен и много да те радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз смятам, че е грехота да се кара ежедневно. Такива екземпляри се броят на пръстите на едната ръка и трябва да бъдат запазени

А тази вече започна и да се осира с джантички. Дано само до там се стигне.

Редактирано от pepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.