Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радио - Skoda Bolero и Swing O2 FL


Onewithforce

Recommended Posts

Здравейте,

 

 

 

1) Продавам авторадио Skoda Swing , свалено от O2 vRS (вътре е FL, отвън preFL).

Ще потърся кода из документите, които предния собственик ми предостави.

 

Радиото е в отлично функционално състояние с минимални козметични забележки като за годините си.

Цена 100лв

swing.jpg

 

2) Bolero за O2 FL в отлично състояние, сменено е с устройство с Android Auto. Цена 300лв

IMG-20181015-181022.jpgIMG-20181015-184316.jpg

 

Намират се в София, за страната Еконт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
On 10/28/2018 at 7:07 PM, at.stoev said:

Bolero-то за O2 преди FL ще стоне ли ?

 

Честно казано не знам. Буксата е същата, захващането и то, но със сигурност ще ти трябва нов панел около радиото и климатика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болерото става и за предните октавии, но ще изтощава акумулатора, когато колата е заключена! За 24 часа ще го свали и няма да може и да се отключи дори. Това е така, защото трябва да се смени и CAN Gateway-a на старата Октавия 2, за да работи всичко коректно. Така, че по-скоро става 1:1 е с рамката на Stream-a, Blues-a, Melody-то, но не става безпроблемно от раз, без да се смени и can gateway-a. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

@shaft, бях забравил за кан модулите, че имат проблем не само с рнс , но и с болерото. Благодаря за инфото.

 

//офф 

Понеже няма бъмп бутон. Up :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Имам едно такова налично за продажба, това което продавам е само с CarPlay. Цената му за форума е 425лв (Моля да казвате, че сте от форума)

Модела е RCD330 , производство на Desay с парт номер 6RD035187B , Поддържа CarPlay, MirrorLink.

Коли преди 2009 може да имат проблем с падане на акумулатора - решава се с ъпдейт/смяна на модула.

 

 

 

Редактирано от Onewithforce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.