Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ръчно огледало на Фабия 2


Hbr

Recommended Posts

Здравейте, сблъсквам се със следния проблем. Огледалата на колата ми са ръчни, с жила. Отскоро обаче установих, че пасажерското огледало може да се регулира само наляво, надясно и нагоре. Не се връща обаче в посока надолу при опит да го регулирам. Свалих огледалото, прегледах го обстойно, но жилата са здрави, няма нищо счупено и не мога да разбера защо се получава така. Ще се радвам на някакви идеи, тъй като не ми се иска да сменям напълно здраво огледало само заради това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жилата са три и едното явно е блокирало.

Виж кое е , раздвижи го с WD40 , смажи го и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да ги раздвижа, като цяло си се движеха нормално жилата, но въпреки това и след процедурата (включително WD-40 и смазка) продължава да го има проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли дали се движи  надолу самото огледало с ръка. Аз съм имал подобен ,,проблем,, и след като го преместих с ръка , почна да работи и от врътката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, пробвах, но после проблема си остава. Ако беше шофьорското, щях да си го нагласям и на ръка ако трябва, но за пасажерското не ми се пресяга постоянно. Явно е нещо дребно, но не мога да разбера какво. Явно просто ще взема ново огледало, макар че ми се искаше да избегна такова развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият проблем при мен на Фабия 2, дясно огледало с ръчно регулиране. Четох, мислих... и накрая застопорих с дунапренчета да не мърдам и приключих въпроса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.