Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигационен кит за Октавия


Recommended Posts

Колеги,

искам да сложа интегриран навигационен кит към радио Болеро на Октавия 3. Моделът е 2017 /Фейслифт/, но от ЕТ ми казаха, че електрониката не е съвместима с нещо, което да монтират при тях. В Австрия - в Порше Залцбург ни монтираха навигационен комплект Axion, но имаше проблеми. Не се появяваше картина винаги. В случаите, в кото се включваше - навигацията беше перфектна. На български при това. Свалиха я и ни изпроводиха по живо, по здраво.

Идеи към кого да се обърна тук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на колегата Жоро - JORDITO - сигурен съм, че ще може да даде съвет или дори да направи нещата възможни. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно - на лично съобщение :)

Иначе - пуснах му и аз един линк към темата Ви - ще го види и ще отговори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта е игран. Андроид 8.0, осемядрен процесор и 4гб рам. Снимки има тук:

https://postimg.cc/gallery/1kedbsz8w/

За повече подробности пишете на лично съобщение.

 

П.П. 2.5 години съм с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор, само че аз търся само навигация. А и не искам да сменям оригиналната мултимедия, а просто навигацията да се интегрира в нея.

Ето това, което ми монтираха в Австрия:

 

https://www.axionag.de/products/navigation/navigationintegrationsolutions/anv-2016-eu-car/?L=1

 

Уви, навигацията си работеше перфектно, но картината не се появяваше при всяко палене на двигателя. Не се разбра на какво се дължи.

Търся нещо подобно. А и място, където да го монтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Android autо или Apple car play със съответната навигация, била нечия платена версия, Google maps, Waze или нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът ми е Samsung S7. Обаче не смея да го прецакам с качването на Android Auto.

Някои не е ли пробвал с интегриран навигационен кит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.