Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода Субпърб 2014г. 2.0tdi/170hp


Recommended Posts

Казвам се Елин Стаматов.Преди две години,се сдобих със Шкода Субпърб 2014г.седан 2.0tdi/170hp.За жалост,съм командирован далеч от града вече почти година и карам колата само през уикендите ако съм си у дома.Имам служебна кола и просто ми е мъка да гледам как ШКОДАТА стои и не се кара.Пуснах я за продажба само към близки и познати.Писна ми да идват хора с бесни души и да се пазарят все едно,че си купуват количка"Мачбокс"Надявам се в този форум да открие новият си собственик който да се грижи добре за нея.Колата е на 55000км.и гаранция до Август 2019г.Има зимни 16ки оригинални с Мишелин Алпин5 на две зими и чисто нови оригинални 17ки с летен Дънлоп спорт макс2.на не повече от 1000км.Ако имате интерес,Пишете за кординати.Благодаря за вниманието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
преди 1 минута, DanyMitkov написа:

Снимки,Цена-имам интерес ако е дсг и цената е ок..

 

Колега... темата е от 2018-та година :) Съмнявам се да е актуална, но знае ли човек :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, DanyMitkov написа:

ехаа.. не видях

 

Няма... сигурно е заминала отдавна... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • PRR locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.