Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

Recommended Posts

FanUser

Здравейте, някой успял ли се да активира Android auto със AA mirror + AA unlock (със root-нат телефон разбира се)?
Това позволява да използваме 1 към 1 телефона си с дисплея на мултимедията на колата, аз лично имам проблем със aa unlock-a след като unlcok-на би трябвало да ми иска рестарт на телефона, но не го прави, въпреки това намирам aa unlock в SuperSU-то, тотално нямам идея какво се случва, защото след като се свържа с кабел към колата aa mirror-а го няма :(
Помощ моля :)

Редактирано от FanUser

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
zloQQ

Това ли търсиш, колега?

Има и тема с клип на колега с Fabia 3 - 

А има и тема с тези неща - http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/53641-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-android-smartphone-%D1%81-mirrorlink%E2%84%A2smartlink/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
FanUser

Здравей, благодаря за отговора, но това не ми помага - не работи при мен.
Това е което се опитвам да подкарам

но просто не мога да стартирам aa mirror-а и нямам идея какво мога да направя повече, писах по форуми, чета developer-ски сайтове, но проблма ми остава :( Редактирано от FanUser

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
zloQQ

Мислех, че колегата с Фабията точно т’ва е направил. Поне с такива впечатления останах, но явно съм объркал нещата. Аз така или иначе не ползвам Android и нямам ни най-малка представа точно за какво иде реч, но скоро разглеждах темите и за т’ва се серих, че може да са ти полезни. Жалко... Успех в намирането на решение!

Редактирано от zloQQ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Milen Dimitrov

Мисля, че трябваше да се ползва до някоя определена версия на андроида, с по-висока неставало.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
dan6770

Колеги, задължително ли е да е активиран SMARTLINK, за да работят AA mirror + AA unlock ? за SWING 6,5" става дума

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Milen Dimitrov

Колеги, задължително ли е да е активиран SMARTLINK, за да работят AA mirror + AA unlock ? за SWING 6,5" става дума

Да!

Иначе както си се убедил сам, не става ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
tihotrif

Здравейте на всички.

С помощта на горните клипчета "подкарах" full mirror, с androidauto (шкода супърб 3).....докато смених телефона с нов и нов андроид 8.1. На този андроид не знам какво му е, но след като използвам AAUnlock, AAmirror не се появява за да му се разреши Superuser. Решението на това е Android Auto PHENOTYPE Patcher AAMirror & CarStream (2019) - поне за мен.

https://www.youtube.com/watch?v=I_0Ke8fnamU

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване