Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Android auto mirror


Recommended Posts

Здравейте, някой успял ли се да активира Android auto със AA mirror + AA unlock (със root-нат телефон разбира се)?
Това позволява да използваме 1 към 1 телефона си с дисплея на мултимедията на колата, аз лично имам проблем със aa unlock-a след като unlcok-на би трябвало да ми иска рестарт на телефона, но не го прави, въпреки това намирам aa unlock в SuperSU-то, тотално нямам идея какво се случва, защото след като се свържа с кабел към колата aa mirror-а го няма :(
Помощ моля :)

Редактирано от FanUser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли търсиш, колега?

 

 

Има и тема с клип на колега с Fabia 3 - 

 

А има и тема с тези неща - http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/53641-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-android-smartphone-%D1%81-mirrorlink%E2%84%A2smartlink/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, благодаря за отговора, но това не ми помага - не работи при мен.
Това е което се опитвам да подкарам

но просто не мога да стартирам aa mirror-а и нямам идея какво мога да направя повече, писах по форуми, чета developer-ски сайтове, но проблма ми остава :( Редактирано от FanUser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че колегата с Фабията точно т’ва е направил. Поне с такива впечатления останах, но явно съм объркал нещата. Аз така или иначе не ползвам Android и нямам ни най-малка представа точно за какво иде реч, но скоро разглеждах темите и за т’ва се серих, че може да са ти полезни. Жалко... Успех в намирането на решение!

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябваше да се ползва до някоя определена версия на андроида, с по-висока неставало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, задължително ли е да е активиран SMARTLINK, за да работят AA mirror + AA unlock ? за SWING 6,5" става дума

 

Да!

Иначе както си се убедил сам, не става ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте на всички.

С помощта на горните клипчета "подкарах" full mirror, с androidauto (шкода супърб 3).....докато смених телефона с нов и нов андроид 8.1. На този андроид не знам какво му е, но след като използвам AAUnlock, AAmirror не се появява за да му се разреши Superuser. Решението на това е Android Auto PHENOTYPE Patcher AAMirror & CarStream (2019) - поне за мен.

https://www.youtube.com/watch?v=I_0Ke8fnamU

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
На 18.10.2018 г. at 16:04, FanUser написа:

Здравейте, някой успял ли се да активира Android auto със AA mirror + AA unlock (със root-нат телефон разбира се)?
Това позволява да използваме 1 към 1 телефона си с дисплея на мултимедията на колата, аз лично имам проблем със aa unlock-a след като unlcok-на би трябвало да ми иска рестарт на телефона, но не го прави, въпреки това намирам aa unlock в SuperSU-то, тотално нямам идея какво се случва, защото след като се свържа с кабел към колата aa mirror-а го няма :(
Помощ моля :)

Да аз го вързах на един стар samsung galaxy S4, от този сайт теглиш всичко, за предпочитане е AA Phenotipe Patcher, и AA Mirror plus,защото е по нова версия и можеш да зададеш резолюцията на телефона и ще ти излезе пълен екран

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.