Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 2


Recommended Posts

Здравейте колеги.Дойде време и аз да се присъединя към този форум.Преди няколко дни се сдобих с новата си колица,и ще се радвам за напред,ако имам някакви въпроси свързани с нея,да помагате.Иначе колата е Skoda Oktavia,2.0 TDI 140к.с. BMM мотор.https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11538684306693822

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, че тук наистина ще срещнеш нужната подкрепа! Дано не се налага, но разчитай на хората от това голямо ОБЩЕСТВО!

Колата е страхотна - само радост да ти носи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "georgi2140" - Честито :) Дълги безаварийни километри..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,да с доста екстрички е колата,и всичко описано си работи както трябва(поне за сега  :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.