Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения за О3 феслифт комби 1.5TSI


superbo

Recommended Posts

Поръчах такава кола в Еуратек. Чакам я. Давайте мнения за колата-плюсове, минуси, за какво да внимавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих такава модел Vision преди около месец след 6 месечно чакане.За изминатите 2500км все още и аз събирам впечатления.От доста време ня бях карал бензин и сега  ми е сякаш необходимо малко време за напасване към този мотор.Разхода иначе ми харесва, с кутия на тавана на дълъг път дава около 7/100.Вратите искат малко повече усилие при затваряне, особено задната.Болерото успях да го свържа с моя Самсунг и мога да мирорвам Google Maps & Music, Waze, Spotify. За друго не се сещам , ако те интересува нещо по специално кажи.От мен "приятно чакане"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзива! Казаха ми, че ще бъде произведена през тази седмица и до около 1 месец ще я получа... А дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих такава модел Vision преди около месец след 6 месечно чакане.За изминатите 2500км все още и аз събирам впечатления.От доста време ня бях карал бензин и сега  ми е сякаш необходимо малко време за напасване към този мотор.Разхода иначе ми харесва, с кутия на тавана на дълъг път дава около 7/100.Вратите искат малко повече усилие при затваряне, особено задната.Болерото успях да го свържа с моя Самсунг и мога да мирорвам Google Maps & Music, Waze, Spotify. За друго не се сещам , ако те интересува нещо по специално кажи.От мен "п

Редактирано от bat_ton4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих такава модел Vision преди около месец след 6 месечно чакане.За изминатите 2500км все още и аз събирам впечатления.От доста време ня бях карал бензин и сега  ми е сякаш необходимо малко време за напасване към този мотор.Разхода иначе ми харесва, с кутия на тавана на дълъг път дава около 7/100.Вратите искат малко повече усилие при затваряне, особено задната.Болерото успях да го свържа с моя Самсунг и мога да мирорвам Google Maps & Music, Waze, Spotify. За друго не се сещам , ако те интересува нещо по специално кажи.От мен "приятно чакане"!

Леко чакане и от мен.Извинявам се за намесета в темата но да попитам, как стана свързването на болерото със самсунга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш си apkmirror файл от нета и го инсталираш.При мен няколко свалени файла не можеха да се инсталират и продължих да свалям и пробвам докато стане. И сработи с този: com.google.android.projection.gearhead_3.3.582063-release-33582063_minAPI21(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk.

Също друго много важно е USB кабела ти да не е само за зареждане, а да има и възможност и за трансфер на данни, това най-често са оригиналните кабели на телефона.

И това е...ако има още нещо, което те интересува пиши. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш си apkmirror файл от нета и го инсталираш.При мен няколко свалени файла не можеха да се инсталират и продължих да свалям и пробвам докато стане. И сработи с този: com.google.android.projection.gearhead_3.3.582063-release-33582063_minAPI21(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk.

Също друго много важно е USB кабела ти да не е само за зареждане, а да има и възможност и за трансфер на данни, това най-често са оригиналните кабели на телефона.

И това е...ако има още нещо, което те интересува пиши. 

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравей, юли месец закупихме същия мотор автомобил, само че Liftback 6 скорости ръчка на 16ки джанти Selection N1 вариант, за семеен автомобил.

За момента сме много доволни от него, но колата е на 6 хил. км. Градско във Варна дава 9-11/100, предимно на къси разстояния. По маршрут Варна - Бургас - София - Бургас - Варна даде 6.2/100 с 4 човека и куфари (около 500-550кг товар), 150км/ч на темпомат магистрала, каране около ограничението на първокласния път и мотането в София. Извънградско 80-120 дава около 5/100. Предполагаме че ще падне още като мине 10-15к км.

Климатроника не се усеща като работи, самия двигател работи интересно, от ниските обороти има тяга и не се налага да го вкарваш в обороти да върви. Като закрепиш спокойна скорост на равно и баир надолу включва режим на 2 цилиндъра, и тогава показва някакъв смешен разход от рода на 2-3/100. Общо взето ако гониш икономия може да я постигнеш, търсиш ли динамика, също може да ти предложи такава. 

Като оборудвание, нашата няма навигация, всичко и се настройва от дисплея. Отдели си едно поне половин час да си настроиш автомобила с пръстче. Дори височината на светлините се настройва от дисплея. 

Връзката с всякакъв мобилен телефон през Блутут е доста бърза и удобна.

Багажника изисква малко повече усилия да се затвори, но предполагам с времето ще спрем да го забравяме отворен.

 

Като цяло добър избор на автомобил, безаварийни километри ти пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.