Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варианти за теглич


Didomir

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Имам нужда от теглич, давайте съвети моля. Варианта с Еуратек е ясен (2973лв), търся други опции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай в ЕМ комплект дали няма да ти предложат нещо. По едно време бяха налепили квартала с разни рекламки "тегличи". Може да свършат нещо полезно. Другата опция е да се оглеждаш за някоя тотал щета и да купиш теглич. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

На 2-та си сложих от ЕМ комплект. Доста други фирми предлагат, цената с отстъпка.... беше точно 300лв с модула който е за светлините. Попитай по големите за авто части, също така в нета като напишеш тегличи и излизат доста предложения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три хиляди лева за теглич е меко казано несериозно. Скоро сложих на Ланд круйзер, който теглич  се води "heavy duty" и струваше 700 кинта, оригинален, с монтаж в ТМ ауто и прочие.

Ем комплект имат различни варианти за 3ка - https://store.emk-33.com/%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B8-teglichi/skoda-superb?ProductAttributesFilter[carMake]=26&ProductAttributesFilter[carModel]=388

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имам останал един от Опел Антара, ползван е само веднъж за закачане на лодка. Преди около 7г. беше монтиран на около 800лв. в оторизиран сервиз на Стефанов Пловдив. Прикачам линк към обявата:

https://www.olx.bg/ad/teglich-za-dzhip-CID360-ID4q8Eg.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Привет, Колега и аз имам нужда на Суб комби от теглич ... гледам някакви по 200лв по интеренет - дали са надежни или да търся орининал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Някой може ли да помогне с информация за това какво точно трябва да се случи след монтаж на някакъв не фабричен теглич.

Реално самият теглич (желязото) предполагам е ясно как се монтира, но идва въпросът с ел. инсталацията.

С теглича ми предлагат някакъв модул който като го гледам на снимката се връзва паралелно на инсталацията на автомобила. От други места чувам, че след монтаж на такъв теглич трябвало да се активира нещо което го правели в ЕТ и вече не знам кой да слушам.

Някой дали е запознат как стои въпросът с ел. инсталацията и връзването, говоря за вариант при който стоповете са диодни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.