Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каква информация се визуализира...


ptonev

Recommended Posts

Привет,

 

може ли някой да ми каже каква информация се визуализира на 'втората' страница на мултифункционалния дисплей.

 

Ето снимка: https://imgur.com/a/R258yff

 

- 21:14 е ясно, че е час.

- 531 няма идея какво е и какво показва тази икона отпред.?

- 20900 няма идея какво е, но не са общо изминатите километри на колата.

- 761.9 е километри за последният trip - когато аз съм ги нулирал - това съвпада със същата стойност на основният екран.

 

Колата е обслужена преди около 800 километра и хората (от сервиза) казаха, че са нулирали данните за това.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще проверя пак, но ми се струва, че са статични и не се променят с времето.

 

Възможно ли е модела да няма отчитане на разход на гориво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще проверя пак, но ми се струва, че са статични и не се променят с времето.

 

Възможно ли е модела да няма отчитане на разход на гориво?

 

Променят се, не е възможно да са статични. Оставащите километри се променят със стъпка 100 км, а дните - ежедневно. 

 

На снимката в ляво черното bar-че е горивомерът. Когато е пълен резервоара - черни чертички до горе. Резервата светва на последните 2 чертички най-долу - при иконката с бензиноколонка. 

 

Edit: Пардон, не съм дочел правилно - чукча писател, не читател  :tongue_1:  Разходът на гориво се визуализира по два начина - текущ в момента (ако двигателят работи/колата е в движение) и общ среден разход от последното нулиране на паметта на компютъра. Моментният разход и общият среден разход са на 2 различни позиции на дисплея, различни от тази, която си показал на снимката. Разцъкай с бутона на лоста за чистачките и ще ги видиш.

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на лоста за чистачки няма бутони (само това за скоростта на самите чистачки). Това ме наведе на мисълта, че явно на моя модел това липсва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай с бутоните на самото табло би трябвало се сменят дисплеите, ама тука някой да потвърди, че аз съм с бутон на лоста за чистачките и оттам сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш данни за среден разход, моментен и т.н. И аз скоро и взех и една бензинова, само ел.стъкла и клима и тя няма бутони на чистачките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.