Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 2.0 TDI DSG Elegance BMM 2008г


Росен Каиков

Recommended Posts

Здравейте. 

 Това е моят нов автомобил - Skoda Octavia 2.0 TDI DSG Elegance BMM 2008г 215 000км. Имам го от месец и вече над 2000км(до сега безпроблемни). Форума ми помогна за избора, който направих. 

 Благодаря на всички, които споделят знанията и опита си тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Росен Каиков" - Честит Автомобил :) Още толкова безпроблемни километри пожелавам и после да изгори крушка на мигач :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някоя снимка, опиши повечко неща, ала-бала...

Безаварийно и бързо придвижване с автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Много безаварийни километри и нека усмивката не слиза от лицето докато шофираш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още нямам снимки :blush: . Избрах я от един оказион в Германия(auto1.com), в който правят преглед и снимков материал, като описват всички недостатъци, колко собственика е имал автомобила и общо взето повечето неща, които ни интересуват. Предлагат и собсвен транспорт, та аз съм доволен от крайния резултат.

 Благодаря на всички за пожеланията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.