Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Орлова скала 06-07.10.2018г.


malkiq

Recommended Posts

Аз ще си седя на брега добре облечен и ще ви наливам и викам наздраве!

 

 

Молбата Ви, е одобрена !  :doubleup:  

 

Назначен сте, за Главен виночерпец на територията на басейна !!!  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Izolini

    16

  • Боре

    12

  • maxrpm

    9

  • Алекси Георгиев

    9

Най-много писали в темата

Незнам дали съществува , но можем да създадем нов вид - морски лъв плюс порядъчно количество алкохол = морска свиня :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми. А това значи ли, че трябва да влизаме в басейна като лъвове, с рев? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може! А като гледам прогнозата за времето ще излизате с тъъъъничък писък  :fiu:

 

 

Е, все пак ползването на басейн, не е задължително !  ;)

 

Ако не става, ще се наместим в някоя беседка или в кръчмата ! Това не ни пречи, да си мучим като моржове, морски лъвове или морски свине ...  :smoking_1:

 

И, за Ваше успокоение - ще бъдете своевремонно преназначен, на новата Ви позиция като виночерпец в съответната локация ! 

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вино не пия. Надявам се, че ползваш конкретното словосъчетание заради неговото разпространение в езика, а не защото се каниш да се наливаш с Керацуда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали съществува , но можем да създадем нов вид - морски лъв плюс порядъчно количество алкохол = морска свиня :)

 

 

 

Ти Боре безалкохолно виждал ли си го да ползва :)

 

 

Уважаеми Дончо Чичков, пардон - Дон Чичи, 

 

Не забравяйте, че когато в Петък пристигнете на "Орлова скала", крехкото ви зъбокопаческо тяло, увенчано с несполучлив генетичен експеримент - 

 

вашата глава, съвместяваща най-доброто от Гаргамел /вашият на-голям, най-дълъг и най-стърчащ орган/ и най-доброто от мамута Мани /неговата коса,

 

респективно - прическа/, ще бъдете посрещнат, единствено от цитираната от Вас по-горе - Морска Свиня !!!

 

Въпросният животински вид, с естествен хабитат - изкуствени водни басейни, Жакузита и вани, е известен със своята сприхавост, раздразнителност 

 

и необяснима агресия !!! 

 

Съветвам Ви, да НЕ пристигате сам /освен ако не носите определени лакомства/ или да преосмислите изцяло, отношението си към въпросното жУвотно !!!

 

Дано съм Ви полезен, с написаното по-горе. Лека Ви пръст, аааааа ......., такова - лек Ви път ! 

 

Амин и Поздрави ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм даа , явно многоуважавания неопределен добитък се е виждал в огледалото и сега завижда за френския ми чар :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се поредната клубна среща с много смях, настроение и моржове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПичоЖе, планираме ли някакво организирано пътуване от София? Аз за сега петъка съм го писал "дъждовен" и ако не се случи нещо извънредно, като например някой да ми предложи 5-10 000 евро за да отида на работа, смятам да тръгна към 11 за да съм там в 12:00 и да нападна бирата и добавките към нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нямаш проблем с дюзите , та ти трябват добавки ... имам много добра , ама не мога да обещая , че толко бързо ще мога да се включа , но до към 14.00 може би (да не чуе Рогатия)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нямаш проблем с дюзите , та ти трябват добавки ... имам много добра , ама не мога да обещая , че толко бързо ще мога да се включа , но до към 14.00 може би (да не чуе Рогатия)

 С дюзите не, но с картините газове... 

Аз преди 17:30-18:00ч. няма да мога да тръгна.

До тогава вече ще има "при нас е весело"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице и аз като теб ги планувам нещата за петък. Единствено се чудя, дали да не е една идея по-късно тръгването (към 12ч да речем), понеже преди 14ч няма как да се настаним.

 

Ще се радвам, ако се съберем повече коли и пътуваме заедно. В тази връзка, не настоявам за часа на тръгване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, искам да пристигна по обедно време, защото иначе Гергана ще ми изяде ушите, а не искам да яде преди да тръгнем за да не ми претапицира колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за събота, защото има вероятност да се отбием 2-3 коли в рамките на деня, та планира ли се някаква програма сутринта извън селището, за да знаем, къде да ви търсим, ако дойдем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на срещата е почивка с приятели. Ще сме в комплекса за релакс, смях и закачки. Идвай смело :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също се очертава да мина за няколко часа. Причината ми е чисто финансова, признавам си :)

А тия камъни с дюзите в мойта градина ли падат :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "картините" назнам , ама на Алекси акациевата добавка лекува картерните ... пробвано и работи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.